Голос соцмереж: франківці обурюються умовами в міському пологовому (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

30 Jun, 2021 19:40

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: франківці обурюються умовами в міському пологовому (ФОТО)

Днями у мережі Facebook франківка Вікторія Литвин обурилися умовами в яких перебувають породіллі в міському пологовому. У коментарях її думку підтримали чимало жінок.

Жінка розповіла, що знаходжусь в міському пологовому будинку з 25 червня і поділилася фото палати.

“Подивіться, які тут умови для породіль. Окремо хочу наголосити, що душ на 2 поверсі немає як прийняти, бо як сказав персонал: “Горить проводка”. Щоб прийняти водні процедури, треба йти на 3 поверх. Ок. А дитину з собою брати ? Це так має бути?”, – написала Литвин.

У коментарях її підтримали жінок та чоловіки, які розповіли свої історії про перебування в міському пологовому:

Любов Галабура Руслан Марцінків, це приниження для жінок перебувати в таких умовах!!! В “головного хабарника” в кабінеті ремонт то дуже гарний, хай свій кабінет в такому боксі влаштує!!! А харчування ще взагалі окрема тема для дискусій, те що подають їсти жінкам їжею важко назвати!!

Лариса Лариса Моя невістка з Івано-Франківська їхала народжувати в Галич. Ремонт, душ, туалет, біде. Привітний персонал. Супер лікарі. В Івано-Франківську з приймального втекла, бо пережила стрес від того, як там відносяться до жінок, які прийшли народжувати. У жінки відійшли води, до неї кричали, та жінка плакала, чоловік почав витягувати рушник, щоб витерти. Жах.

Буд Акс За 15 років змін немає. Просто жах!

Андрей Ефименко Ще не минув місяць, як у нашому роддомі з’явилася наша онучка. Перед її народженням невістка скаржилася на нестерпне ліжко у якому можна було лежати в одному положенні – на спині, бо сітка так втягнута, що одразу опиняєшся “у ямі”. Вона не розказувала про інші негаразди, бо не хотіла нас турбувати зайвими клопотами. Але ж зручне ліжко, то основне для майбутньої мами? Це як, що робиться і чому брехати про успіхи, там де їх нема, замість тихо змінювати умови там де необхідно.

Матильда Міхейчук В мене подруги, що там народжували досі всі шоковані, це як страшний сон! Казали, що хочуть вже другу дитину, але наш пологовий їх зупиняє! А ще, за все, що БЕЗКОШТОВНО вони платили, санітарка після пологів одразу клянчила гроші, бо в них перезмінка, а подруга ще відходила від всього… Акушерки/лікарі з радістю беруть чималі грошики… Благодійні внески і т. д. А помитись, то виявляється вже розкіш і вибагливість! Ганьба!!!!!!!

Mariya Kozakevych Отак в місті життя починається і закінчується в бардаку. нащо така міська влада тоді, яка не дає раду з такими речами?

Іра Озарко Народжувала в обласному, хоть сама з ІФ, моя лікар рекомендувала проситись саме в обласний.Хочу сказати, що там набагато кращі умови майже всюди євро ремонти,і нові туалети.Але тьоті зі словами “дайте не минайте”є всюди,і це нагло в очі, з випискою теж поки не заплатиш не дають листок.

Василь Ваньчук І тих хто там працює все влаштовує! Бізнес с*ка! Хочеш палату кращу – плати, хочеш душ – плати, провідати породілю – плати…. Моральні виродки! Ще не згадали за ту шайку що при виписці розводить на бабло молодих і щасливих татусів: за галімі ” фотачкі і відосікі”

Тетяна Сачавска Підіть на перший поверх в бокси, здивуєтеся ще більше Гнила мебль, штукатурка замість плитки, гнилі матраси, цемент замість підлоги, там все оббите. Павутина страшна, і при тому свекра заставляли вдіти бахіли, він ще казав – ну хіба аби тут капці не замастити, то вдіну)))) Карімат стелили до стіни, аби до того цементу не спати

Олена Гайдай Всі дають на благочинний фонд, який нe облагається податками а умов в пологовому нeмає! Куди йдуть гроші громадян?

Юліан Терлецький Може міська влада замість розпилу грошей на бруківку нарешті приведе в порядок міський пологовий? Вам не стидно за такі фото?

Mykola Panko І це власне міський…. За який де факто відповідає муніципальна влада… Все найкраще дітям (((( сумно і соромно за місто…

Софія Рафа Коли читаєш це все, це просто жах охоплює до чого обласне місто докотилось, і що не візьми дороги, доріжки, лікарня, всюди недоробки, всюда злиденність, чи навіть читала недавно про об’єднання двох бульварів, як там звичайні люди, які мають справу з машинами, і то таке писали про дорожні рух і розмітки, що в голові не вкладається скільки тупих, ледачих людей при владі! Як будь, аби з рук! Не говорячи вже про будинки в яких люди живуть, підвали затоплені водою, і дахи, що течуть! Добре, що звітували кожний день, про ковід, от би тау звітували, що робиться, в яких умовах народжують, просто в голові не вкладається до чого докотилися!

Julia Chernikova Ото пане Руслан Марцінків ви б своїм колегам може запропонували б не викидували гроші на папір з рекламою, яку потім по цілому під’їзді розкидають. А тако й ці гроші віддавати на ремонт лікарень.

Галина Будункевич Це ганьба керівнику і персоналу, бо гроші з людей деруть не малі.могли б й вони скинутися на ремонти, а не з’їдати самим, а скільки вимагають від породіль на благодійний фонд і де він?

Евелін Пташник Я так боялася нашого роддому, як страшного сну… І не дарма… Я не буду розказувати, як я попала на перезмінку… І всі спішили додому і ТОМУ подібне… Думаю хто народжував той знає… Я народжувала у 2017 році то моя дитина змушена була спати у якійсь старій колбі від якоїсь коляски… Як таке можливо? В душ я там не ходила, бо не могла…та й страшно дитину саму залишати… Через два дні йшла звідти і перехрещувалася… Для порівняння пологів закордоном то небо і пекло….

Галка Юхновська Все міняється, а міський пологовий не міняється… Хоч, щось стабільне в цій країні (((

Luidmila Dem Знайомі бокси, родила 7 років тому – нічого не змінилось.

Оксана Бойцанюк Нічого не змінилось. Я в цьому жахітті народжувала свого первістка 22 роки тому.

Маша Хомин Боже, який жах! Слів нема! Зато піару з тими ремонтами, було на все місто. Той ремонт, то певно для VIP персон, а простим жінкам нащо, і так через три дні додому, можна і потерпіти немитій.

Додамо, що в коментарях відписався і міський голова Руслан Марцінків. Його коментар був короткий, що працюють над ремонтом. Про ймовірні хабарі в установі – ні слова.

“На жаль є таке! Працюємо над ремонтами! Роками нічого не робилось”, – написав мер.