Голос соцмереж: Марцінків похвалився гладенькою дорогою у Підлужжі. Франківці відреагували

Автор: Застава Максим

25 Чер, 2021 13:15

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: Марцінків похвалився гладенькою дорогою у Підлужжі. Франківці відреагували

Очільник Івано-Франківської громади Руслан Марцінків показав, як роблять “гладенькою” вулицю Довженка в селі Підлужжя. Франківці ж обурилися, мовляв, про дороги у місті забули.

Читайте також: 55% франківців вважають, що місту потрібен новий мер - опитування "Рейтингу" на замовлення IRI

Як зазначив у фейсбуці Марцінків, вулиця Довженка у Підлужжі є центральною та веде до важливих для життя села об’єктів. Франківці у коментарях нагадали меру про вулиці в обласному центрі.

дякую за рівненьку дорогу у Підлужжі по вул. Довженка а коли ви в місті по вул. Курінного Чорноти хочаб дасте вказівку полатати бо про такий гладкий навіть не сподіваюся, – Lesya Maksymets.

Скажіть будь ласка коли дороблять двір по Івана Павла 2, 19. Лишили недоробленим, почали робити двір у будинку 17. Дорога лишилася не з’єднаною. Коли дощ, страшні калюжі. При тому що це перед під’їздом таке страхіття, – Lana Radukan.

Зробіть гладесенько на вул. Кобилянській! Ще у лютому 2020р Ви, під час чорної п’ятниці, обіцяли ремонт дороги. Коли виконаєте обіцяне?, – Mari Ana.

Пане мер, Підлужжя-це супер для жителів Підлужжя,а як на рахунок запланованого ремонту Вербицького і Кондукторської….вже не за горами липень…, – Ryslan Matsuk.

ВИ СКАЖІТЬ КОЛИ ЗРОБЛЯТЬ ПРОІЗД ПО ВУЛ СУХОМЛИНСЬКОГО 6/3. В ФРАНКІВСЬКУ,БІЛЯ ЗОО МАГАЗИНУ І АПТЕКІ.ПАРКОВКУ ЗРОБИЛИ І НА ТОМУ ВСЕ, – Вова Гойсан.

Коли на Симоненка буде гладенько?, – Олег Саїк.

а буде гладесенько на принаймні магістральних дорогах міста? Коновальця, Чорновола, Івасюка, початок Мазепи, Бельведерській?, – Вадим Войтик.

Зробіть ще гладесенько від вулиці Йосипа Сліпого і до магазину “Зелень” (Надвірнянська 32), бо вона (дорога) теж дуже важлива…, – Юрій Долик.