Закінчиться війна, от і розберемося, де геї, а де педер@сти, – в соцмережі відреагували на чергове скандальне висловлювання Марцінківа

Автор: Єва Жасминова

06 May, 2022 16:24

Поділитись публікацією
Закінчиться війна, от і розберемося, де геї, а де педер@сти, – в соцмережі відреагували на чергове скандальне висловлювання Марцінківа

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила про порушення прав і свобод представників ЛГБТІ-спільноти Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківим. Галка зібрала для вас найцікавіші коментарі прикарпатців з цього приводу.

Нагадаємо, у ході інтерв’ю YouTube-каналу «РОЗМОВА» міський голова сказав, що «гей не може бути патріотом».

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова направила подання Марцінківу з вимогою дотримуватися вимог антидискримінаційного законодавства та публічно перепроситися за гомофобні висловлювання.

Такі слова мера чимало користувачів соцмереж зустріли різкою, традиційною до мера критикою. 

Mariana MisУкраїна – європейська країна. Ми маємо поважати права й свободи всіх наших громадян. Геї такі самі люди як всі, просто іншої сексуальної орієнтації. Треба бути обережним у своїх висловлюваннях!”

Валентина ЛевицькаЛяпнув тоді фігню, а тепер підтвердив, що до Європи ще ранувато”

Юлія СінькевичСтосовно осудження дурнуватих висловів мера – давно пора, краще пізно ніж ніколи.”

Anastasiia Yuskevych я вірю в добро, демократію, свободу! але не вірю у фальшиві церкви та християн,які ображають тварин,людей! я підтримую геїв! 🏳️‍🌈а всі негативні християни,то йдіть до сраки”

Lida Strutynska “Хочемо в ЄС – маємо переглянути свої погляди , подобається це нам, чи ні ! Не будьте невігласами!”

Oksana Shapoval “Йомойо. 21 століття. Ви б ще відьм на вогні спалювали!”

Milena Kinash “Саме латентні геї найчастіше виявляються активними гомофобами”

Oksana Øygarden “Представники лгбт, які воюють на фронті зараз, теж недостатньо патріоти?”

Oksana Shovkova “В якому столітті живе Марцинків? Не може змиритися, що такі люди є.”

Oleksandr Timofiychuk “Гомофобність – то ознака недалекого розуму, обмеженості, неосвіченості і вузького кругозору. Аби бути християнином, треба для початку бути людиною. А то в нас християн повні церкви, а людей не густо серед них. Всім добра, миру й любові.”

Nata MutkaВсе правильно, потрібно викорінювати цю обмеженість”

Irina Cherkasova “Марцінків….Вам не соромно? Може в Білому будинку на 10 поверхів також працюють геї? Ану перевірте.”

Та знайшлися й прихильники дискримінаційних думок Марцінківа. Ось деякі з коментарів:

Інна Солодка “Та хай Денисова збере батальйон під..рюг і відправить їх воювати, подивимося які з них патріоти! Прям уявляю солдати в колготочках. Гидота! Марцінків мудрий мер”.
 
Дана Шеремета “В ІваноФранківську найкращий мер. Він має право на свою думку. І ми її поважаємо. І не на часі п. Денисова розпалювати вогонь, коли горить Україна.”

Леся КапулякУсі християни так мають думати, бо всі неправильні орієнтації є великий гріх. А ми просимо Бога про відвернення війни, чекаємо допомоги. Тоді як Бог має нам допомогти.”

Ірина Новікова “Українці занадто толерантними були до всіх верст населення. Тепер це все вилазить боком. Ось і маємо війну.”

Марія Бурлака краще б та дєнісова зайиалась правами людини які ущемляє росія ,а не дивилась за Марцинківим.”

Максим МаксимовВідчепіться від Марцинківа,майте совість,не той час,та не те місце,для таких дискусій.Закінчиться війна,от і розберемося, де геї,а де педор@сти.”

Оксана Миколаівна Мигащук “А що мер, не має права мати власну думку і позицію? І на самкінець цінності є цінності”

Юрій НовіковНаш МЕР Молодець…. гнати цю нечисть з міста”

Lida SkorupskaНеправильна орієнтація від люцифера, і хто підтримує те той підтримує сатану. Все…. Ніколи рід сильний не буде як буде таке ,а тоді маєм що маєм.”

Оленка Толік Ну так, зараз надзвичайно вдалий час займатись такими дебільними питаннями! Тій бабі явно нічим зайнятись!”

Paraskoviia Melnychuk З Богом по Божому ви вірте надійтеся і Любіть як Господь любить нас Господи помилуй нас”

Khrystyna BabiukНаш мер Руслан Марцінків молодець! На гріх мовчати не треба!”

 

Цей матеріал відображає винятково точку зору коментаторів соцмережі Фейбук. Точка зору редакції “Галка” може не збігатися з точкою зору коментаторів. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Читайте також: Відмова від інтернатів на Франківщині: фахівці готують інфраструктуру і соцпрацівників (ФОТО)