Голос соцмереж. Прикарпатці з “євробляхами” не втрачатимуть субсидії, – проблема чи закономірність?

Автор: Костинюк Олександр

11 Oct, 2018 17:33

Поділитись публікацією
Голос соцмереж. Прикарпатці з “євробляхами” не втрачатимуть субсидії, – проблема чи закономірність?

Як раніше інформувала “Галка”, очільник директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соцполітики Віталій Музиченко заявив, що при нарахуванні субсидій не враховуватимуться автомобілі на єврономерах.

За словами Музиченка, все через те, що неможливо встановити факт належності такого майна конкретній особі.

“Автомобіль на євробляхах – проблема не лише субсидій, а й держави. Якщо неможливо встановити, що конкретне майно належить конкретній особі, це неможливо використовувати в офіційній статистиці”, – додав Віталій Музиченко.

Нижче “Галка” наводить кілька думок франківців, озвучених з цього приводу в соцмережі Facebook.

Lioda Lulu автомобіль має бути доступним. І доки ціна в державі не почне відповідати доходам, і не підніметься реальна купівельна спроможність громадян, до того часу будуть “бляхи” на дорогах.

Вадим Войтик а 10 років тому економічний стан був кращим? Але бляхи з’явились лиш не так давно. Бо хтось проколупав дірку в законі і зробив це вигідним.

Petro Hmelovsky якщо в держави нема сили волі навести порядок в цьому питанню через корупційну складову (всі знають, як їх ввозять і які хабарі платять) то своє слово має сказати громада.

Степан Лукяненко Зробили проблему століття. Тисячі магазинів працюють без дозволів і оформлених працівників і нічого. Обміни валют не мають дозволів, складені протоколи за нетверезе водіння, даючи хабар в суді, громадяни виграють…Нас оточують тисячі різних схем…проблема єврономерів знаходиться далеко.

Юрій Ільків ходять легенди, що існують навіть люди (їх ще ніхто не бачав), які подбали про утеплення, і комуналка їх не лякає.

Lesia Maidanchuk В нормальній державі ціни на комуналку адекватні заробітній платі.  І машини, і бізнес, – все чесно, і люди не душаться зі злості через подачку “субсидія”. Шановні, суспільство доведене до відчаю через зубожіння.

Іван Мосяк якщо є гроші на авто від 2011 року, то для чого тоді субсидія? Субсидія малозабезпеченим людям призначається…