Голос за картоплину: як проходили вибори терористів (фото, відео)

Автор: Турій Роман

03 Nov, 2014 13:10

Голос за картоплину: як проходили вибори терористів (фото, відео)

2 листопада на територіях Донбасу, окупованих терористами, проводилися “вибори” ДНР і ЛНР.

У Донецьку, який став політичною і військовою фортецею сепаратистів, на центральній дільниці для голосування з раннього ранку з динаміків лунала радянська музика. Як передає Голос Америки, біля входу в будівлю люди за копійки продавали мішки з морквою, картоплею і капустою.

Як повідомляє журналіст «Новости Донбасса», вартість 1 кг картоплі та інших овочів – 1 гривня. Продавали не більше 3 кг в одні руки.

Мешканці Донецька можуть проголосувати на будь-якій так званій виборчій дільниці, що відкрили терористи «ДНР». Усі охочі можуть прийти на будь-яку дільницю і навіть кілька разів. Достатньо надати копію паспорта, у деяких випадках можна «проголосувати» і без паспорта.

На дільниці в сусідній із Донецьком Амвросіївці не було ні бюлетенів, ні кабінок для голосування, ні урн. Достоаточно було прийти на дільницю і від руки написати, яку організацію підтримуєте.

В Алчевську Луганської області на сепаратистських виборах черги, як до Мавзолею, повідомляє на своїй сторінці у Facebook журналіст Роман Бочкала. Там вибори контролює банда Олексія Мозгового.

У Луганську багато містян сьогодні кинулися до шкіл у своїх районах – всі йдуть на виборчі дільниці. Дехто йде голосувати, багато хто йде отримати «соціальну карту», про видачу якої заявляла «влада ЛНР» зі сторінок сепаратистської газети «ХХІ век» і писала в агітаційних матеріалах, що розповсюджувалися на вулицях Луганська, повідомляє місцеве видання «Інформатор».

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry