Голова Фонду держмайна в області брав хабара за знецінення Коломийської паперової фабрики (ФОТО)

Автор: Турій Роман

05 Жов, 2016 11:13

Поділитись публікацією
Голова Фонду держмайна в області брав хабара за знецінення Коломийської паперової фабрики (ФОТО)

5 жовтня в обласній прокуратурі правоохоронці розповіли про подробиці затримання на гарячому одного з керівників Фонду держмайна в області.

Читайте також: Правоохороці розповіли, як виявили і спіймали іноземців-фальшивомонетників (ФОТО)

Як повідомив заступник прокурора області Микола Кукуряк, затриманий (чиновник п’ятої категорії) вимагав та отримав частину грошей за знецінення приміщень Коломийської паперової фабрики, яка має виставлятися на продаж з аукціону.

 “Хабар вимагали у підприємця з Києва”, – уточнив Кукуряк.

Заступник начальника Управління СБУ в області Олег Салюк уточнив, що затриманий запропонував підприємцю детальну схему знецінення паперової фабрики, а також озвучив розмір своєї винагороди за допомогу.

“Була запропонована детальна схема зменшення ціни об’єкту з 13 мільйонів до п’яти, але ще чотири мільйони мала бути неправомірна вигода особисто йому (чиновнику – “Галка” )”, – розповів Салюк.

Схему СБУ та військова прокуратура документувала впродовж серпня-вересня.

Підозру службовій особі оголосять нині. Кукуряк повідомив, що на час слідства прокуратура проситиме залишення горе-чиновника під арештом. Прокурор запевнив, що справу намагатимуться передати в суд якнайскоріше. Санкція за хабар – від восьми до 12-ти років в’язниці.

Посередником у справі проходить один з місцевих приватних підприємців, дружній до затриманого. Він також наразі під арештом.

Особу та посаду затриманого на брифінгу не озвучили. Однак, як інформувала “Галка” раніше, на хабарі попався голова обласного фонду держмайна Зіновій Жовнір (ЧИТАТИ ТУТ).

Фото з місця затримання опублікував і Генпрокурор України Юрій Луценко.