Голова облради сказав, за кого голосуватиме у другому турі

Автор: Турій Роман

19 Кві, 2019 12:31

Голова облради сказав, за кого голосуватиме у другому турі

Голова Івано-Франківської обласної ради, свободівець Олександр Сич відкрито розповів, за кого голосуватиме у другому турі президентських виборів 21 квітня.

Читайте також: Голова Івано-Франківської облради йде у парламент

Відповідний допис він поширив у Фейсбуці. Політик зазначив, що при виборі кандидата задав собі 10 запитань. Після яких дійшов висновку, що підтримуватиме Петра Порошенка.

Сич зазначив, що завжди критично ставився до тих представників національної еліти, які в cкладні для суспільства часи “завбачливо ховали голову в пісок, або ж тримати під пахвою декілька кашкетів”.

“– Чи піду на вибори 21 квітня?
– Безумовно, що так! Й інших закликаю до цього. Бо жити в суспільстві, користуватися його благами й не брати участі у вирішені його проблемних питань може тільки соціальний паразит. Древні греки таких позбавляли громадянства і виганяли за межі громади. Що було рівнозначно загибелі.
– За яким критерієм оцінюю кандидатів ?
– За критерієм націоцентризму – наскільки моя Нація болить кожному із них.
– За кого проголосую?
– За Петра Порошенка.
– Чи усвідомлюю прорахунки, допущені чинним Президентом і відповідальність за свій вибір?
– Усвідомлюю і навіть скажу більше – в часі попередньої каденції Президента Петра Порошенка відчував дискримінаційну політику його Адміністрації щодо себе особисто з уваги на мої політичні позиції і переконання. І відповідальність також беру. У разі його повторного обрання моє ставлення буде принципово незмінним – завжди підставлю плече в політиці, що сприятиме розбудові цивілізованої національної держави, й натомість буду в опозиції та критикуватиму кроки протилежного змісту.
– Чи агітую за Петра Порошенка?
– Не бачу потреби. Для українців, які сповідують ті ж погляди, що і я, картина є достатньо зрозумілою. Агітувати має сам Президент – достукатися до їхніх сердець, визнати власні численні прорахунки, покаятися в них і віднайти такі слова, які б вселили віру у нього завтрашнього і кращого.
– Чи очікую дивідендів?
– Ні! Сьогодні найвищим дивідендом для мене є життя. Бажано без болю…
– Чи агітую проти Володимира Зеленського?
– Ні, не агітую! Значна частина його виборців своїм голосуванням висловили протест проти чинної політичної системи. Вони мають на це право. Однак право завжди кореспондується з відповідальністю. Тож повинні усвідомлювати і відповідальність за ті наслідки, які може спричинити така їхня політична позиція.
– Чи передбачаю санкції щодо себе у разі перемоги Володимира Зеленського?
– Неодноразово мав такі переслідування в часи попередніх політичних режимів і допускаю їхню можливість в подальшому, оскільки не бачу системних підстав для зміни недобрих традицій чинної політичної системи.
– Чи варто демонізувати ситуацію у разі обрання Президентом Володимира Зеленського?
– Думаю, що ні. Держава і суспільство мають достатньо інституційних і неінституційних важелів, аби запобігти радикальній зміні цивілізаційного курсу. Кожна криза таїть у собі паростки позитивних змін.
– Що робитиму у разі перемоги Володимира Зеленського?
– Те ж саме, що й робив останні 30 років – все, що в моїх силах, для розвитку Нації і Держави. Думаю, що з уваги на свій досвід здатен розрізнити і підтримати все те добре, що сприяє їхньому розвитку і розвінчувати та поборювати все те зле, що його може загальмувати”, – додав Сич.

Висловлена позиція є персональною, додав голова облради. Каже, що з повагою ставиться до політичних вподобань кожної українки та українця.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...