Голова ОДА Андрій Бойчук відзвітував про боротьбу з COVID-19 за 100 днів на роботі

05 Кві, 2021 13:30

Голова ОДА Андрій Бойчук відзвітував про боротьбу з COVID-19 за 100 днів на роботі
Днями минає 100 днів, як Президент України Володимир Зеленський призначив головою Івано-Франківської облдержадміністрації Андрія Бойчука.

Читайте також: Бійці прикарпатської "десятки" перемогли у змаганнях із найшвидшого сходження на Говерлу (ФОТО)

Керівник області взявся звітувати про роботу за ці дні. Почав з інформування про боротьбу з COVID-19.
За короткий термін на Прикарпатті долучили до лікування пацієнтів із COVID-19 ще 5 лікарень. Тепер хворих скеровують до 31 медичного закладу, де кількість ліжко-місць від початку року збільшили на 1405 одиниць, а їх загальна чисельність на початок квітня становить – 4297 ліжок, пише “Галка”.
“Завдяки ініціативі Президента та підтримці Уряду в нашій області було розгорнуто перший мобільний госпіталь ДСНС, який у період найвищого завантаження стаціонарних відділень лікарень також приймав пацієнтів.
Разом зі збільшенням кількості ліжко-місць постало питання забезпечення їх доступом до кисню. І тут також вдалось зробити чимало – 886 ліжок для ковідних хворих за цей період забезпечили киснем. Загалом доступом до кисню забезпечені 75,2% ліжко-місць”, – зазначив голова ОДА.
Від початку року на кисневе та медичне обладнання спрямували вже 9,2 мільйона гривень. Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету з початку року придбано 142 двопотокові кисневі концентратори на загальну суму 5,8 мільйона гривень. Лікарні цьогоріч спрямували 6,4 мільйона гривень власних коштів на покращення кисневого забезпечення.
“Ще більша фінансова допомога надійшла від Президента та Уряду. Мова йде про 60 мільйонів гривень, які ми інвестуємо у забезпечення медичних закладів для боротьби з COVID-19.
Крім того, від початку нашої роботи значна увага була приділена дооснащенню лікарень необхідним медичним обладнанням за рахунок всіх можливих джерел надходжень. Загальна вартість поставленого в лікарні медобладнання становить 29 мільйонів гривень”, – зазначив Бойчук.
Усі ці дії разом з карантинними обмеженнями дали можливість знизити темпи поширення захворюваності й дещо стабілізувати ситуацію, вважає голова ОДА.
“Проте варто пам’ятати, якими зусиллями це вдалося зробити. Щоб ми більше не опинялись у такій скрутній ситуації, прошу всіх дотримуватись елементарних карантинних заходів: носіть маски, зберігайте соціальну дистанцію та мийте руки або користуйтесь дезінфектором. Виконання цих правил – важливий особистий вклад у боротьбу з пандемією!”, – додав керівник області.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...