Голова ОДА скликав екстрене засідання Ради оборони

Автор: Людмила Баран

09 Jul, 2014 15:01

Поділитись публікацією
Голова ОДА скликав екстрене засідання Ради оборони
На нараду запросять  ініціативну групу з числа жінок і матерів прикарпатських військовослужбовців.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко прийняв рішення про скликання в екстреному порядку Ради оборони області з метою невідкладного вирішення піднятих громадськістю питань.

Відомо, що сьогодні, 9 липня, під адмінбудинком жінки та матері військових батальйону «Прикарпаття» висловили своє обурення. Жінки стурбовані інформацію про наявність проблем із матеріально-технічним забезпеченням й відсутністю належного підкріплення бронетехнікою. Про це їм повідомили близькі, які зараз служать в зоні АТО.

Прикарпатських військових відправили безпосередньо   у зону бойових дій усього за декілька кілометрів від російського кордону. У той же час, в область для несення служби й охорони об’єктів спрямовують військових з інших регіонів України.

Задля належного роз’яснення ситуації, що склалася з прикарпатськими військовими, голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко одразу ж викликав обласного військового комісара Ігоря Павлюка.

Той у свою чергу запевнив, що вже найближчим часом до наших хлопців прибуде підкріплення бронетехнікою із Одеської області. Крім того, сьогодні прикарпатським військовослужбовцям буде відправлено машину з допомогою продовольством та необхідними знаряддями.

За ініціативою губернатора, Ігор   Павлюк зателефонував до одного з керівників батальйону «Прикарпаття», який проінформував, що хлопцям на даний час необхідні 4 тепловізори, 6 приладів нічного бачення, 6 бензопил, приціли та цигарки. Бронижелетами та кевларовими касками, на відсутності яких серед іншого наголошували присутні під час розмови матері, прикарпатські військовослужбовці забезпечені.

З метою оперативної закупівлі й відправлення всього необхідного військовослужбовцям Андрій Троценко дав доручення скликати на 15.00 Раду оборони області, яка уповноважена приймати відповідні рішення щодо використання коштів.

Окрім того, голова обласної державної адміністрації зв’яжеться з керівництвом Генштабу щодо можливості якнайшвидшого підкріплення батальйону «Прикарпаття» бронетехнікою.