Голова ОДА сподівається отримати нових керівників районів до 20 грудня

Автор: Турій Роман

24 Nov, 2014 17:53

Голова ОДА сподівається отримати нових керівників районів до 20 грудня

Голова Івано-Франкіської облдержадміністрації Олег Гончарук сподівається, що нові керівники РДА з’являться до 20 грудня.

Читайте також: Досвідчені фахівці та моральні авторитети: «Платформа громад» оголосила імена кандидатів у депутати та на посади голів прикарпатських ОТГ (ФОТО)

Про це він заявив під час прес-конференції у понеділок, 24 листопада. Як відомо, Гончарук анонсував проведення слухань для кандидатів на посади голів РДА.

На думку голови ОДА, основними критеріями для претендентів мають бути освіта, фаховість і сприйняття громадою. Їхня політична приналежність до уваги братися не буде. Однак ясна річ, що колишні регіонали та комуністи головами РДА не стануть, запевнив Гончарук.

“До 15 грудня будемо обирати кандидатури на задтвердження. Потім їх подам у Кабмін. Без Кабінету Міністрів жодного затвердження не буде, це зрозуміло. Стільки, скільки я себе стримував з кадровими рішеннями, я поспішати не буду. Для мене максимальний термін – до 20 грудня”, – зазначив керівник виконавчої гілки влади на Прикарпатті.

“Я шукаю алгоритм, як почути всіх, і зробити так, щоб сказати – що це моє рішення, що на мене ніхто не тиснув”

Також голова ОДА розповів, що змін у керівниках Департаментів та управлінь ОДА наразі не передбачається.

“В момент, коли будуть нові заступники голови ОДА, тоді будемо розглядати кадрові політику щодо керівників Департаментів та управлінь”

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry