Голова ОДА визнав, що нардеп Дирів та інші депутати брали участь у призначенні голови Рожнятівської РДА

Автор: Турій Роман

07 Apr, 2015 15:53

Поділитись публікацією
Голова ОДА визнав, що нардеп Дирів та інші депутати брали участь у призначенні голови Рожнятівської РДА

У кабінеті голови Івано-Франківської ОДА відбулася зустріч Олега Гончарука та активістів Рожнятівщини, які не погоджуються з призначенням голови РДА Ірини Люклян.

Читайте також: Ректори трьох найбільших вишів міста поскаржилися на роботу нічних клубів Франківська

На зустрічі Олег Гончарук визнав, що йому конфліктна “ситуація, не те що неприємна, дуже неприємна”.
Він розповів – офіційного погодження Адміністрації Президента на Василя Рибчака (його Гончарук хотів бачити головою Рожнятівської РДА — прим. “Галки”) не було. Лише після цього погодження Гончарук міг посилати ці документи на Кабмін.

“Не маю права вголос говорити те, що мені хотілося би”, – сказав очільник області.

Водночас Гончарук визнав, що був змушений надсилати документи на призначення Ірини Люклян — адже відповідні документи прийшли з АП. Цей крок був компромісом, каже Олег Гончарук.

“Чи приймав участь у цьому процесі пан Дирів? Так, приймав. Чи приймали в цьому участь народні депутати? Так, приймали. Чи я міг щось зробити — так, міг — піти з посади”, – сказав присутнім Гончарук.

Він запевнив присутніх, що ще до Великодня поїде в Адміністрацію Президента, аби особисто донести інформацію про непорозуміння в Рожнятівському районі.
Там він планує зустріч з представниками Кабміну, Адміністрації Президента та Анатолієм Дирівим. Про її результати розповість після Великодня.