Голова ОДА вважає, що керівника торгово-промислової палати в області час змінити (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Mar, 2015 17:03

Поділитись публікацією
Голова ОДА вважає, що керівника торгово-промислової палати в області час змінити (ФОТО)

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук вважає, що торгово-промислова палата в області працює не так, як мала б.

Читайте також: МОЗ змінило керівника франківського медуніверситету

Про це він заявив під час зустрічі з представниками громадськості краю.

Питання проблемної роботи цього органу озвучив громадський активіст Роман Островський. За його словами, Івано-Франківська торгово-промислова палата “приватизована однією людиною”.

“Торгово-промислова палата насправді на сьогоднішній день ніяких функцій не виконує. Наша палата має три мільйони в рік обороту. Житомирська, яка набагато менша – має 10 мільйонів. Я вже не називаю інші палати. Ми, громадськість, будемо це питання піднімати”, – каже Островський.

Також до нього дійшли чутки, що ніби то нинішній керівник ТПП має намір приватизувати офісні приміщення органу, які знаходяться на вулиці Цьоклера.

У відповідь на це Олег Гончарук зізнався, що днями мав розмову з керівником Торгово-промислової палати України, в якій її керівник висловив підтримку своєму франківському підлеглому.

“З цього приводу я дуже сильно обурився”, – сказав Гончарук.

Також голова ОДА визнав, що за шість місяців своєї роботи жодного разу не бачив Василя Гуменюка. Хоча це мабуть варто було зробити. Адже вже не раз чув критичні зауваження щодо слабкої ефективності франківської ТПП.

“Робити якісь радикальні речі рано чи пізно потрібно. Але я пропоную зібратися в першу чергу всім членам палати, і без тиску, а самим прийняти рішення”, – вважає очільник області.

Як відомо, президентом Івано-Франківської торгово-промислової палати є Василь Гуменюк. Також він відомий як кандидат у президенти України Василь Противсіх.