Головне для всіх нас, щоб земля оброблялась і не пустувала – Семко про співпрацю із фермерами

Автор: Турій Роман

01 Сер, 2014 07:10

Головне для всіх нас, щоб земля оброблялась і не пустувала – Семко про співпрацю із фермерами

Асоціація фермерів і землевласників Івано-Франківської області звернулася до голови облдержадміністрації Андрія Троценка з проханням  врегулювати низку проблем,  які останнім часом набули суспільного резонансу. Зокрема, щодо укладення договорів оренди та їх реєстрації, сплати податків за використання державних земель, на які неоформлені такі договори тощо.

Читайте також: Заявок від батальйону «Прикарпаття» на придбання додаткових матеріально-технічних засобів на даний час немає - Семко

Фахівці різних державних структур давали свої пояснення щодо врегулювання ситуації.

«Головне для всіх нас, щоб земля оброблялась і не пустувала, – відзначив заступник голови ОДА Володимир Семко. – Тому маємо виробити механізм, який би сприяв фермерам працювати в правовому полі, а також напрацювати пропозиції щодо вдосконалення земельного законодавства».

На його думку суб’єкти господарювання мають більше працювати і з громадськістю, щоб ті знали про їх діяльність.

Протокольно прийнято рішення максимально активізувати і прискорити належне оформлення документації, сприяти і допомагати фермерам в роботі в межах діючого законодавства. Так, протягом серпня орендарі земель поза межами населених пунктів, які ще не подали свої заяви на оформлення документації, мають це обов’язково зробити, щоб не було потім проблем із законом. Головне управління Держземагентства в області  має зареєструвати такі заяви, щоб протягом найближчих місяців можна було укласти відповідні договори і сплатити податки.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...