Головний актор “Сторожової застави” продає з аукціону прапор, за який його побили (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

20 Сер, 2018 15:03

Головний актор “Сторожової застави” продає з аукціону прапор, за який його побили (ВІДЕО)

Франківський актор Роман Луцький вирішив продати синьо-жовтий прапор зі своїм автографом для підтримки розвитку Пласту на Сході та Півдні України.

Читайте також: Франківців кличуть на виставку «Графіка. Храми Івано-Франківщини»

Про цю акцію написали у Facebook на офіційній сторінці фільму “Сторожова застава”, де Луцький зіграв роль головного героя Олешка.

“Наш богатир Роман Луцький вирішив підтримати скаутів молодіжної організації “Пласт – український скаутинг” і виставив подарунок до Дня прапора України — синьо-жовтий прапор зі своїм автографом, який можна отримати на онлайн-аукціоні”, – йдеться в повідомленні.

Актор розповів, що на тканину для стягу вони скидались компанією друзів, а пошиттям займалась мама відомого франківця, повідомляє “Галка”.

“Один раз був інцидент, мене навіть побили через цей прапор, бо тоді це не було так популярно. Сказали, “ану іди сюда, ти чого тут з прапором ходиш – бах-бах-бах”, – додав актор з переліком лайливих слів, які супроводжували бійку.

Правила аукціону:
1) Написати у коментарях суму, яку ви готові внести
2) 23 серпня о 23:59 бути автором коментаря з найбільшою ставкою
3) Після нашого підтвердження, що саме ви виграли аукціон — внести цю суму на розвиток Пласту: biggggidea.com/project/plast/
Одразу після здійснення внеску, з вами зв’яжуться для передачі лоту.

Залучені кошти підуть на розвиток Пласту в Україні.

Пласт — найбільша і найстаріша молодіжна організація в Україні, яка займається вихованням молоді, прагне розвиватись на Південь та Схід нашої країни. Для цього пластуни розпочали збір коштів на платформі «Велика Ідея».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry