Головний енергетик області і потенційний кандидат в мери Бубен вважає, що Анушкевичусу пора

Автор: Вадим Войтик

13 Mar, 2015 11:58

Поділитись публікацією
Головний енергетик області і потенційний кандидат в мери Бубен вважає, що Анушкевичусу пора

Керівник ПАТ “Прикарпаттяобленерго” Олександр Бубен, якого все частіше називають одним з потенційних кандидатів на посаду міського голови, різко розкритикував чинного голову Віктора Анушкевичуса.

Читайте також: У Франківську погасили марку, присвячену працівникам критичної інфраструктури (ФОТО)

Про це йдеться у його блозі у газеті “Репортер”, яку також пов’язують з паном Бубном.

На жаль, крім ораторських талантів, міський голова більше не може й не хоче, ні допомагати, ні дивувати наше місто. Замість того, щоб домовлятися та працювати спільно — він конфліктує. Замість того, щоб мислити стратегічно — приймає локальні неефективні рішення, – пише пан Бубен.

Спостерігаючи за його емоційними, недалекоглядними діями, я роблю висновок, що мер втомився. Він свідомо перестав діяти, як голова чудового міста Івано-Франківська. Він просто дотягує до кінця терміну.”

Свою критичну позицію Олександр Бубен пояснив лобіюванням з боку мера інтересів ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Збиткове, проблемне, але таке «рідне» у плані доступу до фінансових потоків і дотацій для Віктора Анушкевичуса комунальне підприємство“, – пише Бубен.

На думку головного енергетика області, мер “так і не зупинив від’єднання окремих споживачів від центрального теплопостачання, ні населення, ні підприємств-установ, а навпаки, своєю бездіяльністю тільки сприяв цим процесам. Це призвело до розбалансування системи, прямо вплинуло на якість послуг і відповідно призвело до зменшення доходів підприємств — надавачів послуг.”

За ці роки Віктор Анушкевичус лише формально декларував підтримку розвитку централізованого опалення, немовби зумисно заганяючи його в ще більшу кризу,” – стверджує Бубен.

Відповідний допис Олександр Бубен поширив і у мережі Фейсбук з приміткою: “Хто згідний, ЛАЙКАЙТЕ. Хто ні, коментуйте!“.

Цікаво, що запис вподобали (“лайкнули”) не лише давній опонент Віктора Анушкевичуса депутат Сергій Борзов, але й прямий підлеглий міського голови Микола Саєвич, керівник “Водоекотехпрома”.

screenshot-www.facebook.com 2015-03-13 11-39-58