Головний лікар міста розповів про свою службу в АТО

Автор: Людмила Баран

18 Jan, 2016 16:14

Головний лікар міста розповів про свою службу в АТО

Днями на ротацію приїхав головний лікар Івано-Франківська, якого  минулого року призвали на військову службу. 

Читайте також: У центральній міській лікарні — брак кисню й персоналу. Залучили студентів-медиків

Про це повідомляє прес-служба  Центральної міської клінічної лікарні м. Івано-Франківська.

„Я дякую Богу за те, що прийняв рішення піти до армії, адже нашим військовослужбовцям потрібні професійні медики. За цей час я багато чому навчився, познайомився із лікарями з різних областей країни. Ми перебували в Луганській області – село Рубівка, на відстані 5 км від лінії військових дій. Мені пощастило служити з потужним військовим батальйоном спеціального призначення „Галичина” з Івано-Франківська. Це прекрасні люди, які з честю виконують свій обов’язок, вони добровольцями пішли захищати нашу Батьківщину. У батальйоні служать бійці різного віку, різних спеціальностей – професійні військові, вчителі, історики, токарі, водії”, – розповів Тарас Масляк.

Він виконує обов’язки лікаря батальйону, надає допомогу близько 250 бійцям на території від Попасної і до зони вогню.

масляк

Тарас Масляк зізнається: доводиться працювати і лікарем, і фельдшером, і медбратом. Роботи дуже багато, адже потрібно надавати не лише медичну, але й психологічну допомогу.

„З людьми треба говорити, людям потрібно спілкуватися. Якщо поряд немає військового капелана, то і цю роль якоюсь мірою виконує військовий медик. Я хочу подякувати усім людям, які підтримують мене і тих військових, які служать поряд зі мною. Ми були вражені, отримавши посилки з продуктами та подарунками від кожної поліклініки міста. Приїхали у відділення Нової пошти і побачили 27 ящиків. Також дуже вдячний поварам наших лікувальних установ, які наліпили 1000 вареників і прислали їх бійцям на Новий рік, а на Різдво вислали 1000 голубців. Для солдатів отримати таку домашню їжу було великою підтримкою. Я вдячний своїй дружині Мирославі, яка мене підтримувала та передавала допомогу нашим військовим. А також дякую діткам, які присилали нам малюнки і листи. У нашій їдальні три стіни були обклеєні дитячими малюнками. І в майбутньому я планую зробити виставку фотографій цих малюнків”.

За час служби головний лікар Івано-Франківська був нагороджений грамотою за надання якісної медичної допомоги і медаллю за патріотизм. Після завершення відпустки Тарас Романович повернеться до своєї військової частини.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry