Головний “люстратор” області Островський: перевірці підлягають як мінімум 300 прикарпатців

Автор: Турій Роман

17 Вер, 2014 12:05

Головний “люстратор” області Островський: перевірці підлягають як мінімум 300 прикарпатців

Громадський активіст, один з головних лобістів ідеї люстрації на Прикарпатті та Україні загалом, Роман Островський має позитивні очікування від прийнятого напередодні закону про очищення влади.

Читайте також: Премію Національної академії наук отримали франківські вчені (ФОТО)

Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі “Галці“. В першу чергу, каже Островський, закон має легалізувати людей, котрі перевірятимуть діючих і майбутніх кандидатів на певні посади. Коли це відбудеться, небайдужі до теми люстрації прикарпатці візьмуться до списку осіб, які підлягають цій процедурі.

“Закон має легалізувати люстраторів, які донині займалися цим на громадських засадах. І це головний позитив.Взагалі, Верховна рада нарешті зробила крок до початку якихось зрушень і змін в державі. А списки під перевірку у нас є давно, бо знали, який приблизно буде закон. По нашій області близько 300 чоловік вже підлягають люстрації”, – каже Островський.

Також, за словами громадського активіста, в процесі впровадження люстрації є великі очікування від правоохоронців. Адже саме вони мають стежити за дотриманням довгоочікуваного закону.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...