Головний санлікар області готовий піти у відставку, якщо будуть виявлені факти корупції у його відомстві

Автор: Турій Роман

16 Чер, 2014 17:57

Поділитись публікацією
Головний санлікар області готовий піти у відставку, якщо будуть виявлені факти корупції у його відомстві

Сьогодні, 16 червня, представники Правого сектору відвідали начальника головного управління держсанепідслужби, головного державного санітарного лікаря у Івано-Франківській області – Михайла Яворського.

Читайте також: В Обертині ремонтують приміщення для служби екстреної медичної допомоги (ФОТО)

Метою візиту стала потреба вияснення інформації про побори підприємців при організації бізнесу, що передбачає отримання дозволів цієї установи. Михайло Яворський, в ході розмови, заперечив причетність підпорядкованого йому управління до проявів хабарництва. Запевнив також, що у випадку, коли буде виявлено факти корупції з боку підлеглих – він добровільно напише заяву на звільнення, зазначають у прес-службі ПС.

«Уточнювали інформацію щодо отриманих завідувачем Надвірнянського міжрайонного підрозділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» Роксоланою Іваніщак двох доган після того, як вона надала громадськості висновок, про непридатність для господарсько-питного водокористування вод річок Прут і Прутець. На це отримали відповідь, що вода перед використанням проходить певний процес очищення, тобто висновок санстанції є недоцільним. Тут першу догану пані Роксолана отримала за те, що порушила трудову дисципліну, не повідомивши про публікацію результатів експертизи своїх керівників, а другу – за вимагання хабара в підлеглих… 

Далі, під час бесіди торкнулися питання рівня заробітної плати працівників санстанції, яка коливається від 1200 грн. – у працівників до 2300 грн. – у самого начальника. При тому п.Яворський не зміг висвітлити джерело прибутку, яке дозволило йому придбати автомобіль “Мерседес” 2012 р.в. (але це окреме питання до усіх представників влади)», – говорять в прес-службі ПС.

На завершення зустрічі активісти запевнили керівництво санепідемслужби, що Правий сектор буде спостерігати за їх діяльністю з метою запобігання проявам корупції.

Теги: