Головному перевізнику «Сорочинської ярмарки» спалили три автобуси і пошкодили ще тридцять

Автор: Турій Роман

18 Aug, 2014 11:44

Поділитись публікацією
Головному перевізнику «Сорочинської ярмарки» спалили три автобуси і пошкодили ще тридцять

Сьогодні орієнтовно о 4 ранку у Полтаві на автобусній базі ПП «ЛЮГ» невідомі здійснили підпал у одному з боксів, де розміщувалися автобуси перевізника «Сорочинської ярмарки». Три автобуси  повністю згоріли, решта зазнали значних пошкоджень.

Три автобуси згоріли повністю і вже не підлягають ремонту, повідомляє Андрій Макаренко. Внаслідок чаду і диму ще тридцять автобусів, які знаходилися в цьому боксі тепер забруднені кіптявою. На їх повернення до нормального стану піде щонайменше три дні.

В боксі напроти спалених автобусів зверху видно прорізану сітку. Поки що невідомо – зловмисники вкинули через неї запалювальну суміш чи самі пролізли через неї в бокс. Але те, що це є підпал не сумніваються навіть пожежники.

За словами засновника підприємства «ЛЮГ» Юрія Лупаєнка він «підозрює чиїх це рук справа»:

–          Це Чаплигін, Конишев, сім’я Чередниченків та інші дрібні перевізники. Я пов’язую цей підпал з тим, що виграв суд першої інстанції проти них стосовно конкурсів по перевізниках, а це зачіпає їх комерційні інтереси. Зараз вони згуртувалися і знаходяться біля «нової влади» та у самій «новій владі». Це вже не вперше втілюється подібна схема. Вона доволі проста: підприємству виводять з ладу автобус, а потім, оскільки він не може їздити по вказаним маршрутом, з ним розривають контракт. Таким  чином виводять з бізнесу підприємства конкурентів.

Це вже не перша спроба тиску на ПП «ЛЮГ». Так 24 грудня 2013 року засновнику Юрію Лупаєнку спалили автомобіль «Mercedes-Benz S 320». Через місяць після того невідомі з битами побили один з автобусів підприємства. Тепер же зловмисники пішли далі.

Нагадаємо, що ПП «ЛЮГ» є найбільшим перевізником на «Сорочинському ярмарку», яка починається сьогодні. Не виключено, що підпал пов’язаний із цією подією.