Голи франківців у ворота Казахстану допомогли збірній пробитися в півфінал футзального Євро (ВІДЕО)

01 Лют, 2022 12:03

Збірна України з футзалу вперше за останні 17 років вийшла до півфіналу чемпіонату Європи, який відбувається в Нідерландах.

У чвертьфінальному поєдинку українці переграли півфіналістів останнього чемпіонату світу, команду Казахстану – 5:3, пише “Галка” з посиланням на “Радіо Свобода”.

Лише один гол був забитий у першому таймі – з пенальті відзначився франківець Петро Шотурма. По перерві високу індивідуальну майстерність продемонстрував ще один іванофранківець Ігор Корсун, який перед воротами казахстанців першим рухом прийняв передачу з власної половини майданчика, а другим рухом переграв голкіпера – натуралізованого бразильця Ігіту.

За рахунку 0:2 збірна Казахстану все частіше стала використовувати голкіпера як польового гравця, і останні свої три мʼячі українці забивали з власної половини. Перший такий гол забив Михайло Зварич – 3:0.

Після цього тактика казахстанців принесла їм успіх – відставання вдалося скоротити до мінімуму – 2:3. Але на фініші зустрічі ще два мʼячі записали до свого активу Володимир Разуванов і Ярослав Лебідь. За рахунку 2:5 казахстанці спромоглися на ще один гол, але на більше вже забракло часу.

Суперник українців у півфіналі визначиться у зустрічі Грузія – Росія, яка відбудеться 1 лютого.

Півфінальний поєдинок із участю збірної України відбудеться в пʼятницю, 4 лютого.