Гончарук: Обов’язок влади – допомогти реалізувати задуми і проекти учасників Антитерористичної операції

Автор: Турій Роман

27 Жов, 2018 16:26

Гончарук: Обов’язок влади – допомогти реалізувати задуми і проекти учасників Антитерористичної операції

27 жовтня у Яремче розпочався Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи», організований Івано-Франківською обласною асоціацією учасників та ветеранів АТО, Івано-Франківською міською асоціацією учасників АТО та відокремленому підрозділу учасників бойових дій Яремчанщини.

Читайте також: «Відновлення доріг та ремонт мостів – пріоритет для області», - Гончарук

Презентувати власні успішні проекти щодо соціального та правового забезпечення учасників Антитерористичної операції прибули десятки представників громадських і волонтерських організацій ветеранів АТО із 21 регіону нашої держави.
Завітали на захід і представники обласної та місцевої влади, а також міністерств та відомств.
За словами голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, форум, який зародився на Прикарпатті, може стати платформою для спільної роботи представників громадських організацій учасників АТО з цілої України задля втілення важливих для бійців соціальних проектів. Адже такі зустрічі дають змогу їм обмінюватися думками, запозичувати ідеї, реалізовувати спільні задуми.

«Прикарпатські ветерани АТО мають успішні приклади впровадження багатьох соціальних проектів, – зазначив Олег Гончарук. – Це, зокрема, забезпечення бійців житлом, земельними ділянками, вирощування сільськогосподарських культур, а в перспективі – створення кооперацій задля розвитку тваринництва. Зі свого боку, зазначу, що обласна влада повсякчас допомагатиме у реалізаці задумів і проектів учасників Антитерористичної операції».

Очільник області також зачитав привітання учасникам та організаторам форуму від Президента України Петра Порошенка.

«Сьогодні, як і 100 років тому, Україна опинилася у непростій ситуації, щоб зберегти українську незалежність, – йшлося у вітальній адресі. – Із гордістю скажу, що за чотири роки війни, яку Росія розв’язала проти України, ми зберегли державу. Ми маємо як ніколи сильне військо, підтримку волонтерського руху, міжнародне визнання Незалежності України. Українська Армія виросла і кількісно і якісно. Ми розуміємо і знаємо проблеми учасників АТО. Робимо все можливе, щоб виконати соціальні зобов’язання перед ними».

Під час форуму присутні мали можливість ознайомитися із успішно реалізованими проектами, обмінятися думками щодо взаємовигідної співпраці у вирішенні проблемних питань бійців та ветеранів бойових дій на Сході України.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry