Гонконг заполонили 1600 панд

Автор: Вадим Войтик

13 Jun, 2014 10:32

Поділитись публікацією
Гонконг заполонили 1600 панд

В рамках арт-проекту 1600 Pandas World Tour безліч панд з пап’є-маше наповнили Гонконг. 1600 фігур, створених французьким художником Пауло Гранжоном, покликані привернути увагу громадськості до цих рідкісних тварин.

Кількість подорожуючих панд вибрано невипадково: ці чарівні істоти знаходяться під загрозою вимирання, і за даними Всесвітнього фонду дикої природи всього в світі залишилося 1600 особин, повідомляє Управління по туризму Гонконгу.

Протягом місяця панди з’являться в десяти знакових місцях Гонконгу. Місцеві жителі і туристи зможуть побачити їх біля статуї Великого Будди, на іподромі, в Центрі культури Гонконгу, близько годинникової вежі Tsim Sha Tsui і в парку Вікторія.

Акція завершиться біля будівлі експоцентру PMQ на Абердин-стріт (Aberdeen St) у центральній частині міста, де з 25 червня по 17 липня пройде виставка панд. На виставці будуть організовані майстер-класи з виготовлення фігурок цих тварин з пап’є-маше.

У шанувальників панд буде можливість придбати одну з 1600 фігур. Ціна варіюється від $ 200 до $ 450. Панду можна буде забрати після закінчення виставки. Всі отримані кошти підуть у Всесвітній фонд дикої природи.