Google підготував власні медичні консультаці

Автор: Турій Роман

13 Feb, 2015 12:17

Google підготував власні медичні консультаці

Google запускає власний сервіс, який у відповідь на запити користувачів надаватиме поширену медичну інформацію щодо хвороб та лікування.

Відтак, замість традиційних посилань на інші сайти, пошукова система пропонуватиме свої ілюстрації, можливі способи надання допомоги та іншу інформацію.

У компанії розповіли, що радилися з лікарями, коли розробляли новий сервіс, але додали, що він не заміняє відвідування фахівця.

Спершу нова послуга працюватиме лише у Сполучених Штатах, але у планах – розширити роботу по всьому світу, з часом додавши рідкісні хвороби.

Британські медики попередили, що у такому випадку інформацію слід адаптовувати відповідно до місцевих особливостей, хоча загалом привітали інтернет-новинку.

“Кожен двадцятий із запитів Google стосується інформації, пов’язаної зі здоров’ям”, – розповів представник Google Прем Рамашаві, презентуючи новий продукт.

“Ми покажемо вам типові симптоми та способи лікування, а також докладну інформацію про стан здоров’я: чи є він критичним, чи це заразно, у якому віці це небезпечно і багато іншого”, – додав він.

Створення цього сервісу – останній крок у низці зусиль компанії у сфері здоров’я.

Минулого року Google повідомив, що фінансує створення детектора раку і серцевих хвороб, який передбачатиме розміщення наночасток у крові користувачів.

Компанія також придбала виробника ложки для пацієнтів з хворобою Паркінсона, розробляє “розумні” контактні лінзи для людей з діабетом і вклала гроші у 23andMe – проект, який продає генетичні тести.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry