Google представила операційну систему Android 9 Pie (Go edition)

Автор: Вадим Войтик

17 Aug, 2018 02:09

Google представила операційну систему Android 9 Pie (Go edition)

Компанія Google представила версію Go edition для операційної системи Android 9 Pie, яка оптимізована для роботи на бюджетних пристроях.

Читайте також: Шрі-Ланка стане першою країною Південної Азії з повним покриттям інтернетом

Відмінною особливістю цієї версії Android є адаптовані версії додатків і сервісів, повідомляється в офіційному блозі Google.

“Ми вважаємо, що кожна людина по всьому світу має мати потужні, високоякісні пристрої. Саме тому ми представили Android (Go edition) в минулому році, з метою забезпечити швидкий і плавний досвід, оптимізований для власників смартфонів початкового рівня. Тепер в більш ніж 120 країнах є більш 200 пристроїв на Android (Go edition)”, – стверджує Сагар Камдар, директор з управління продуктами Android.

Google повідомляє, що користувачі зможуть оптимізувати Android 9 Pie (Go edition) при установці, вказавши роздільну здатність дисплея свого смартфона (HD або VGA). Враховуватиметься і обсяг внутрішньої пам’яті пристрою (4, 8 або 16 ГБ), а також підтримка 3G або 4G-мереж.

В операційній системі Android 9 Pie (Go edition) оновилися і ключові програми. Наприклад, в Google Go з’явилася можливість зачитувати веб-сторінки вголос з виділенням кольором кожного читаного слова.

“YouTube Go спрощує перегляд відео, використовуючи менше даних з новими функціями, такими як режим галереї для завантаженого контенту. Карти Go тепер пропонують навігацію, яка дозволяє людям з пристроями Go або нестійкими з`єднаннями використовувати покрокові інструкції”, – наголошується в блозі Google.

Зараз понад 100 виробників вже випустили смартфони з Android Go, які можна купити в більш ніж в 120 країнах світу, включаючи Індію, Південну Африку, Нігерію і Бразилію. Ціни стартують від $30. Перші смартфони з Android Pie (Go Edition) з’являться в продажу восени 2018 року.

Теги:
Google
Android