Google представив інтерактивний додаток про Великий вибух і зародження Сонячної системи (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

07 Бер, 2019 11:02

Google представив інтерактивний додаток про Великий вибух і зародження Сонячної системи (ВІДЕО)

Європейська організація з ядерних досліджень (CERN) спільно з Google Arts розробила безкоштовний інтерактивний додаток «Big Bang AR», що описує створення Сонячної системи.

Він дозволяє власникам смартфонів протягом кількох хвилин подорожувати історією простору, часу та матерії, пише theБабель.

“Станьте свідком Великого вибуху, в той момент, коли крихітна пляма, наповнена енергією, раптово розширилась, породжуючи простір і час”, – йдеться під роликом, опублікованими на Youtube-каналі Google Arts & Culture.

Додаток використовує доповнену або змішану реальність. Щоб запустити «Big Bang AR», потрібно навести камеру телефону на кулак, а потім розтиснути пальці долонею вгору. Голос за кадром належить актрисі-власниці «Оскара» Тільда Свінтон, яка допомагає користувачеві побачити весь процес зародження Сонячно системи – від створення протонів і нейтронів, еволюції атомів і молекул до народження зірок і планет – у Всесвіт, яким ми знаємо його сьогодні.

“Додаток покаже результати всіх великих відкриттів, зроблених за останнє сторіччя. Тобі 13,8 мільярда років. Великий вибух стався 13,8 млрд років тому., і 90% елементів твого тіла були створені в зірці!” – йдеться на сайті CERN.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!