Гості літературної резиденції Івано-Франківська провели заключний творчий вечір

Автор: Людмила Баран

30 Лип, 2014 11:17

Поділитись публікацією
Гості літературної резиденції Івано-Франківська провели заключний творчий вечір

Ввечері 29 липня молоді поети Ірина Роік та Роман Повзик поділилися своєю творчістю та враженнями від нашого міста.

Протягом липня Ірина Роік з Кривого Рогу та Роман Повзик,який приїхав з Полтави, мешкали в івано-франківському хостелі «Феномен». Згідно з умовами резиденції, письменники публікували свої тексти у місцевій пресі щотижня, брали участь в заходах, які для них підготували організатори, та працювали над власним літературним доробком. Також їм влаштували зустрічі з місцевими культурними діячами та екскурсії містом.

На творчому вечорі 29 липня, крім резидентів,  виступили відомі івано-франківські письменники, засновники літературного явища “Станіславськийфеномен”. Роман Повзик й Ірина Роік  дякували їм за спілкування. Музичний супровід  вечора забезпечив гітарист Олексій Каплунський.

Поетеса Галина Петросаняк висловила подяку організаторам літературної резиденції в Івано-Франківську. Вона зауважила, що їй приємно було спілкуватися з представниками Полтави і Кривого Рогу й захотілося відвідати ці міста.

“Хочу ще раз подякувати тим, хто придумав літературну резиденцію в Івано-Франківську, – сказала  Галина Петросаняк,- Я справді думаю, що українці замало знають один одного. Українці зі Сходу і Заходу замало їздять, провідують один одного. І це має драматичні наслідки”.

Це вже втретє Івано-Франківськ прийняв письменників з інших міст. 

Перша в Україні літературна резиденція «Станіславський феномен» відкрилася минулого року. Тоді в Івано-Франківську гостювали поетка Олена Герасимюк з Києва та прозаїк Євген Мехеда з Миколаєва. У травні цього року до міста приїжджали письменники родом з Тернопільщини Роман Чихарівський та Назарій Заноз. 

 

фото – Юрій Гриньків