Гості з десяти країн покажуть франківцям свої звичаї на фестивалі «Global Village»

Автор: Людмила Баран

03 Сер, 2016 14:41

Гості з десяти країн покажуть франківцям свої звичаї на фестивалі «Global Village»

На міському озері 6-7 серпня пройде щорічний фестиваль культур «Global Village» за участі студентів-іноземців. Це можливість для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн світу.

Читайте також: Франківців кличуть навчитися перетворювати цілі у реальність

Двадцять дев’ять  представників десяти країн світу, таких, як Туніс, Єгипет, Малайзія, Китай,  Марокко, Нідерланди, Німеччина, поділяться культурою та звичаями своїх батьківщин, почастують гостей національними стравами, станцюють з ними народні танці, заспівають народних пісень. Про це на прес-конференції 3 серпня розповіли організатори фестивалю, члени міжнародної організації AIESEC.

“Кожен франківець, не покидаючи свого міста, зможе познайомитися з новою для себе культурою. Так само він зможе розповісти про свою культуру іноземцям”, – зауважив Тарас Світик, керівник  організаційної команди фестивалю.

Фестиваль “Global Village” має на меті зруйнувати стереотипи про певні культури через спілкування місцевих мешканців та іноземців. У гостей вже розвіялись певні стереотипні уявлення про Україну.

«Моя місія тут – роботи відео, фото та статті про міста, які я відвідую. Мені подобається проводити час в цій країні», – сказав стажер Анас із Марокко.

За його словами, досі він уявляв, що Україна така, як Росія, але  коли приїхав сюди, пізнав усі відмінності, а найбільше вразила гостинність людей.

Також  під час “”Global Village” заплановані виступи музичних гуртів з Івано-Франківська  та Чернівців, конкурси та свято фарб холі.

В рамках фестивалю також буде відбуватися фотовиставка “Україна: overview”. Іноземні волонтери представлять свої фото того, що їх вразило під час мандрів Україною.

Фестиваль стартує у суботу, 6 серпня, о 16 годині біля міського озера.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...