Готуємо вдома: суші-роли «Філадельфія» (ФОТО)

Автор: Турій Роман

09 Жов, 2016 18:20

Поділитись публікацією
Готуємо вдома: суші-роли «Філадельфія» (ФОТО)

Традиційні японські смаколики вже давно стали частими гостями на українських столах. Секретами приготування найпопулярніших суші-ролів «Філадельфія» з “Галкою” поділився ділиться сушист японського ресторану «Кабукі» Андрій.

Щоб приготувати рол «Філадельфія» потрібно: суші-рис, заправлений заправкою, водорості норі, вершковий сир «Філадельфія», нашинкований огірок і філе охолодженого лосося. Гарніруємо кожен рол імбиром і васабі.

Кабукі, суші-3557

Також необхідними є бамбуковий коврик макісу і ніж з односторонньою заточкою.

Кабукі, суші-3570
Половинку водорості норі стелимо на коврик макісу. На нього накладаємо жменьку суші-рису, розсовуємо його так, щоб не деформувати їхню форму. Перевертаємо рол.

Викладаємо всі інгредієнти від рідкого до твердого: сир, а потім огірок. Закручуємо рол. Надаємо йому попередньої форми.

Розставляємо на ньому філе лосося і надаємо відповідної форми.

Нарізаємо роли.


«В японській культурі роли нарізаються виключно на парну кількість», – каже сушист.

Кабукі, суші-3683

Головний секрет приготування суші – правильне приготування суші-рису.

«Приготування рису – кропітка робота. По-перше, рис потрібно правильно вибрати. Це має бути рис виробництва Японії або США. По-друге, кожен вид рису вимагає свою певну кількість води. По-третє, рис варто варити у рисоварці. Чесно скажу, я суші вдома сам не роблю. Бо так смачно як у «Кабукі» все одно не вийде», – каже кухар.

СМАЧНОГО!

Кабукі, суші-3687