Готується до виходу на екрани перший український трилер

Автор: Турій Роман

30 Гру, 2014 14:20

Поділитись публікацією
Готується до виходу на екрани перший український трилер

В Україні випустять перший психологічний трилер “Смертельно живий”, який надійде в широкий кінопрокат в березні.

Про це Корреспондент.net розповіли режисер і продюсер фільму.

За сюжетом головний герой-письменник протягом трьох років отримує СМС з невідомого номера з передбаченнями майбутнього, які збуваються. Знайти автора повідомлення у чоловіка не виходить, і він залишає цю затію, поки не отримує чергове загадкове послання.

Кінострічку знімали за рахунок групи українських інвесторів, але її бюджет поки не розголошують. При цьому зйомки тривалив Києві та Чернігові.

“Ми довго не могли знайти одну з найважливіших локацій – будинок головного героя, але відпочиваючи у своєму рідному Чернігові, я випадково натрапив на будівлю, яка нам ідеально підходила”, – розповів режисер, сценарист і один з головних героїв трилера Максим Стецков.

У кінопрокат фільм надійде в березні 2015 року. Наразі домовленість про це є з 80 кінозалами в десятках міст, серед яких Київ, Львів, Дніпропетровськ, Харків та Одеса. Крім того, зараз відбуваються переговори з представниками всеукраїнських телеканалів про ТБ-прем’єруфільму, а найближчим часом у трилера з’явиться закордонний sales-агент.

“Наразі український кінематограф перебуває в точці неповернення і потребує приватних інвестиціях і ко-продукції, а також правильної державної стратегії розвитку галузі”, – вважає виконавчий продюсер фільму Ілля Свідлер.

За його словами, загальний обсяг фільмів, які зараз виробляються в Україні, можна розділити на дві умовні категорії: фестивальнеі комерційне кіно. Протягом 2013-2014 років випустили більше сотні фільмів різного метражу, як при фінансовій підтримці держави, так і без неї. При цьому технічний і смисловий рівень фільмів значно зріс.