“Говерла” отримала срібні нагороди Вищої ліги

Автор: Застава Максим

03 May, 2018 14:24

Франківська “Говерла”, програвши у другому домашньому матчі фіналу, задовільнилась срібними нагородами Вищої ліги сезону 2017/2018 років.

Стартова чверть поєдинку пройшла за сценарієм матчу вівторка – одесити забомбардували кільце “говерлян”, що втілилось у семиочкову перевагу гостей за підсумком першої чверті.

Господарі паркету “не склали зброю” і на екваторі другої десятихвилинки “трійка” Олександра Шостухи вперше у матчі виводить підопічних Павла Піскарьова вперед. Перевага “ведмедів” протрималась недовго і в третій чверті “динамівці” перемогли з різницею в шість очок. Такий гандикап господарі до кінця матчу банально не встигли відіграти – 74:78, “Говерла” фінішує другою у поточному сезоні Вищої ліги, інформує “sport.if.ua“.

Найвлучнішим у матчі знову став Євген Коровяков, в активі якого 21 пункт.

По завершенні гри Федерація баскетболу України нагородила кращих гравців чемпіонату. “Динамівець” Ярослав Скрипець заслужив звання MVP, тоді як Володимир Орленко удостоєний звання кращого центрового сезону.