“Говерла” перервала триматчеву серію поразок

07 Гру, 2014 07:42

На власному майданчику баскетболісти франківської “Говерли” зуміли у додатковому часі здолати “Одесу” – 83:80.

Вже зі стартових хвилин гості більш активно розпочали гру, лідируючи, хоч і з незначним відривом. Наприкінці дебютної чверті за рахунок вдалих дій передньої лінії на чолі з Рікардо Гленном господарі перехопили ініціативу. Але навіть попри те, що в середині другого періоду «Говерла» повела +10, відірватися від суперника іванофранківці не зуміли.
Після великої перерви на паркеті точилася рівна боротьба, хоча в третій іванофранківці кілька разів намагалися йти у відрив. Утім, Клим Артамонов і Ростислав Кривич щоразу відновлювали статус-кво. В заключній десятихвилинці команди йшли очко в очко, аж поки за хвилину до кінця основного часу «Говерла» не вирвалася вперед (69-65), і лише влучні кидки Андрія Агафонова й Артема Сліпенчука після помилок господарів дозволили «ОДЕСІ» зрівняти рахунок, перевівши гру в овертайм. У додатковий час обидві команди мали рівні шанси на те, щоб вирвати перемогу, але ближчою до неї виявилася «Говерла». А відчайдушна триочкова спроба одного з героїв поєдинку Клима Артамонова за мить до фінальної сирени була невдалою.
Найкращим у складі «Говерли» став Рікардо Гленн, на рахунку якого 21 очко й 11 підбирань. 20 очками та 7 передачами відзначився Меккі Макнайт, 12 очками – Владислав Подолян.
У турнірній таблиці “Говерла” з 4 перемогами та 9 поразками на 9 місці з 11 команд.