«Говерла» приймає гостей зі столиці

Автор: Турій Роман

19 Mar, 2015 10:35

Поділитись публікацією
«Говерла» приймає гостей зі столиці

У четвер «Говерла», яка посідає восьму сходинку турнірної таблиці, зіграє з четвертою командою чемпіонату «Києвом».

Обидві команди спробують зміцнити свої турнірні позиції, захистивши їх від прямих конкурентів, тож можна сподіватися на цікавий баскетбол.

В останніх матчах

І «Говерла», і «Київ» свої останні матчі виграли. Минулого тижня «ведмеді» розгромили «Миколаїв» із рахунком 83-49. Ключовим фактором успіху «Говерли» стала перевага в боротьбі під щитами, де центровий івано-франківців Роман Гуменюк майже не зустрічав опору. Утім, це аж ніяк не применшує досягнення самого п’ятого номера, котрий провів свій найкращий матч після повернення в Суперлігу, відзначившись 21 очком, 7 підбираннями та 4 передачами.

«Київ» також зустрічався з «Миколаєвом», хоча обіграти суперника зумів із величезними труднощами (76-70), навіть незважаючи на чудову гру В’ячеслава Боброва, котрий оформив дабл-дабл (17 очок + 13 підбирань), а крім того 6 разів асистував партнерам.

У нинішньому сезоні

Обидва матчі, які команди вже зіграли в нинішньому сезоні, запам’яталися напруженою боротьбою. В першому колі «Київ» обіграв «Говерлу» з рахунком 72-69. Лідируючи протягом більшої частини матчу, «вовки» не змогли забезпечити собі комфортний гандикап, до останніх секунд стримуючи атаки суперника. Форвард киян Артем Швець не лише став найрезультативнішим гравцем своєї команди, здобувши 19 очок, а й плідно попрацював на відскоках, 10 разів підібравши м’яч. Дмитро Липовцев приніс «Говерлі» 9 очок, а також зібрав 10 відскоків.

У матчі другого кола тріумфувала «Говерла» (66-62), вирвавши перемогу на останніх секундах. Успіх івано-франківцям забезпечив дует легіонерів Макнайт-Гленн, які вже давно залишили команду. Павло Крутоус приніс «Києву» 19 очок, додавши до них 7 підбирань і 5 передач.