“Говерла” розпочала чемпіонат України Вищої ліги перемогами

Автор: Дубінець Вікторія

09 Жов, 2017 21:46

6 жовтня “Говерла” розпочала чемпіонат України Вищої Ліги з перемог над амбітним новачком “Київ-Баскет”.

Першу гру нового сезону відкрив дальнім кидком капітан команди діючих чемпіонів Вищої Ліги України Андрій Калашніков. Саме такими кидками супроводжувалась перша десятихвилинка матчу в обох командах.

Після першої половини рахунок 37-52 на користь гостей завдяки сумісним зусиллям Юрія Лохманчука та володимира Орленка, які за дві четверті набрали 23 очок із 37 командних.

Третю чверть гості виграли 20-13, скоротивши відставання до 10 очок.

Справжня інтрига запанувала в залі в заключній десятихвилинці, коли відрив іноді сягав 5 очок. Влучні триочкові Довідного та Луговцова не відпускали суперників, проте в останні хвилини іванофранківці були більш влучнішими.

Не змогли кияни у першій грі втримати центрового “Говерли” Володимира Орленка, показник ефективності якого сягнув відмітки 40. Та і командні показники Говерлян (9 результативних передач та 49 підборів) дещо краще.

Київ-Баскет – Говерла 73-89

К-Б: Луговцов (17 + 6 підбирань), Довідний (14 + 6 передач). ;

Говерла: Орленко (24 + 14 підбирань + 3 блок-шоти); Лохманчук (14); Калашніков (10 + 5 передач);

7 жовтня відбулася гра-відповідь.

У другій грі чемпіонату івано-франківська “Говерла” знову обіграла амбітного новачка змагань БК “Київ-Баскет”.

Київ-Баскет – Говерла (Івано-Франківськ) – 71:81 (13-16, 24-29, 7-21, 27-25)

“Київ-Баскет”: Довидний (22 + 5 підбирань + 6 передач), Луговцов (12 + 7 підбирань), Лосяк (7 + 9 підбирань).

“Говерла”: Серпілін (19), Орленко (17 + 11 підбирань), Кошовець (10 + 10 підбирань), Коровяков (10 + 5 підбирань).

Якщо в попередній зустрічі цих двох команд “Говерла” одразу взяла лідерство та впевнено утримувала його до самого кінця, то сьогодні ж лідер змінювався 21(!) раз, 8 разів команди вирівнювались у рахунку.

Перша половина гри закінчилась із рахунком 37 – 35 на користь киян, проте таку перевагу вони отримали на останніх секундах другої чверті.

Після великої перерви сценарій вже був більш знайомий. Говерла за третю десятихвилинку набрала 27 очок, проти 7 очок Киян. Тож впевнено можна сказати, що господарі майданчику програли саме сей відрізок гри. Бо вже в останньому періоді Київ-Баскет почали наздоганяти іванофранківців, але цього було не достатньо. Низький відсоток влучання дальніх кидків (6/27 – 22,2%) став одним із головних складових сьогоднішньої поразки.

Капітан команди киян Вадим Довидний був у господарів найрезультативнішим – 22 оч +6 рп+ 5пд+1 пх+ 3вт. Коли ж в стані гостей одразу два гравці зробили дабл-дабл: Денис Кошевець (10 оч+ 10пд) та Володимир Орленко (17 оч+ 11 пд ).