“Говерла” у домашніх матчах двічі переграла “Львівську Політехніку”

12 Лют, 2019 08:34

9 та 10 лютого в рамках 14 туру Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу франківська “Говерла” приймала суперників зі Львова.

Обидва матчі подарували глядачам напружену боротьбу, з якої переможцями виходили “ведмеді”, інформує Sport.if.ua.

У першому матчі “Говерла” обіграла “Політехніку” з рахунком 81:68. Перша чверть закінчилася рівновагою на табло 23:23. У наступних десятихвилинках “ведмеді” вийшли вперед і поступово збільшували свою перевагу, довівши її до перемоги.

На старті другої гри франківці поступилася суперникам, і кінець першої десятихвилинки зафіксував перевагу гостей +3 очки. Та вже у другій чверті “Говерла” набрала вдвічі більше балів, ніж львів’яни, що і змінило хід поєдинку. Пілся наступних двох десятихвилинок ситуація кардинально не змінилася – у підсумку перемога іванофранківців з рахунком 72:68.

По завершенні 14 туру “Говерла” залишилися на 5-ій позиції в таблиці, відстаючи на два пункти від “Старий Луцьк-Університет” та на стільки ж випереджаючи львів’ян.

До завершення регулярного чемпіонату залишається зіграти 8 ігор (4 тури). Наступного тижня франківці протистоятимуть на виїзді дублерам “Черкаських мавп”. Після чого на підопічних Павла Піскарьова очікують домашні двобої з дніпровським “ДОС ДЮСШ ДОР” та “Тернополем-ТНЕУ”. В останньому турі “ведмеді” гостюватимуть на Волині, де поборяться з головним конкурентом за зону плей-офф – “Старим Луцьком”.