“Говерла” везе перемогу з Миколаєва

15 Бер, 2015 07:38

«Говерла», яка продовжує боротьбу за восьму сходинку турнірної таблиці, здобула впевнену виїзну перемогу з рахунком 83-49 над «Миколаєвом».

Ключовим фактором успіху «Говерли» стала перевага в боротьбі під щитами, де центровий іванофранківців Роман Гуменюк майже не зустрічав опору. Утім, це аж ніяк не применшує досягнення самого п’ятого номера, котрий провів свій найкращий матч після повернення в Суперлігу, відзначившись 21 очком, 7 підбираннями та 4 передачами.
Використавши перевагу в передній лінії та домінуючи в боротьбі за підбирання (25-6), «Говерла» забезпечила собі більш ніж переконливий гандикап за підсумками першої половини (46-19). Причому, вирішальним став провал «корабелів» у другій чверті, адже на старті матчу вони ще трималися за рахунок дальніх влучань.
Третю чверть, впродовж якої активізувався Анатолій Шундель, господарі паркету провели на рівних із «ведмедями», навіть незважаючи на те, що гості нарешті також пристрілялися з-за дуги. Проте ривок на початку заключної десятихвилинки, організований Романом Гуменюком й Олександром Шостухою, остаточно зняв навіть гіпотетичне питання про переможця матчу.
Окрім Гуменюка результативною грою в складі «Говерли» відзначилися Олександр Антіпов, чий доробок склав 13 очок і 8 підбирань, та Олександр Шостуха, котрий здобув 12 очок.