«Говерла» зазнала другої поспіль поразки на старті сезону

25 Жов, 2014 18:30

«Говерла» зазнала другої поспіль поразки на старті чемпіонату, поступившись сьогодні, 25 жовтня «Миколаєву» з рахунком 57-78.

Гості доволі впевнено домінували в боротьбі за відскоки, записавши на свій рахунок 41 підбирання (проти 25 в суперника).

Потужний Рікардо Глен нарешті з’явився в складі «Говерли», однак це аж ніяк не допомогло господарям, які дві перші чверті програли з рахунком 10-21 кожну. В першу чергу, господарі не знайшли протидію передній лінії «корабелів», серед яких вирізнявся Олександр Кушніров, наблизившись до дабл-даблу вже в першій половині. Тож рахунок 20-42, за якого команди вирушили на велику перерву, прикро засмутив івано-франківських і потішив миколаївських уболівальників.

У другій половині «корабели» не були настільки активними, як до великої перерви. Однак навіть попри програну третю чверть, здобутого гандикапу їм цілком вистачило, щоб утримувати суперника на безпечній відстані. Після того ж, як у середині заключного періоду Павло Буренко збільшив перевагу «Миколаєва» до 24 очок, стало зрозуміло, що відігратися «ведмеді» вже не зможуть.

По 9 очок «Говерлі» принесли Рікардо Глен і Вадим Матюкевич. 8 очок і 9 передач на рахунку Меккі Макнайта.