“Говерла” зазнала виїзної поразки

19 Січ, 2015 16:30

«Ферро-ЗНТУ» здобув перемогу з рахунком 89-78 над «Говерлою» в матчі, в якому на кону стояли не лише залікові очки в турнірній таблиці, а й путівка до 1/4 фіналу Кубка України.

Лідируючи протягом десяти стартових хвилин, запоріжці дозволили супернику наприкінці періоду скоротити відставання до мінімуму (23-22). Проте вже впродовж наступної чверті «Ферро» забомбардував кошик «Говерли» дальніми кидками (7/15 загалом за першу половину), здійснивши ривок. Крім того, гості не зуміли стримати Макса Конате, котрий до великої перерви здобув 19 очок, а також, незважаючи на потуги Рікардо Гленна, програли боротьбу за підбирання, давши забагато других шансів супернику. У підсумку підопічні Кирила Большакова повели з рахунком 51-38.
У третій чверті гандикап запоріжців зріс ще на шість пунктів. І хоча останню десятихвилинку виграли гості, ліквідувати майже двадцятиочкове відставання не зуміли ані Меккі Макнайт із Рікардо Гленном, ані їхні партнери.