«Говерла» здобула важливу перемогу над одеськими суперниками

08 Бер, 2015 22:15

Говерла» здобула важливу з огляду на боротьбу за вихід у плей-офф перемогу, обігравши з рахунком 70-57 «ОДЕСУ», прямого конкурента за восьму сходинку турнірної таблиці.

У своїй сьомій грі за «Говерлу» в нинішньому сезоні Андрій Калашніков нарешті відкрив лік здобутим очкам, забивши низку важливих кидків (2/2 двоочкових і 3/5 триочкових). Загалом на рахунку захисника 13 очок і 2 передачі, – повідомив Kostya Dneev.

Незважаючи на повернення до складу одеської команди досвідченого Ростислава Кривича, «Говерла» виграла дебютну чверть із п’ятиочковою перевагою. І хоча протягом наступних десяти хвилин «акули» відігралися, солідна перевага в боротьбі за підбирання (21-13) забезпечила івано-франківцям, найкращим у складі яких із 9 очками та 5 зібраними відскоками став Роман Гуменюк, лідерство за підсумками першої половини (34-31).

Ривок 6-0 на початку третього періоду дозволив «ОДЕСІ» перехопити ініціативу. Ростислав Кривич за підтримки В’ячеслава Моторчука й Олександра Момотенка навіть збільшив розрив у рахунку на користь своєї команди до шести очок. Однак дальні кидки Олександра Антіпова та Андрія Калашнікова не залишили й сліду від переваги гостей, і командам довелося розпочинати все спочатку. Заключна чверть минула в напруженій боротьбі, переможцями з якої вийшли «ведмеді», в яких і далі «летіло» з-за дуги.

Разом із Калашніковим важливу роль у перемозі «Говерли» відіграли Анатолій Челован (13 очок + 6 підбирань), Олександр Антіпов (11 очок + 7 підбирань + 5 передач) і Дмитро Липовцев (10 очок + 8 підбирань + 7 передач). Ростислав Кривич приніс «ОДЕСІ» 17 очок. По 11 очок здобули В’ячеслав Моторчук й Артем Сліпенчук, на рахунку якого також 5 підбирань.