“Говерла” здобула виїзну перемогу

Автор: Турій Роман

30 Jan, 2016 11:50

Поділитись публікацією
“Говерла” здобула виїзну перемогу
«Хортиця» вдруге в сезоні поступилася «Говерлі», хоч і дала бій супернику. У підсумку матч завершився з рахунком  86-98 на користь іванофранківців.

Ключову роль у перемозі «Говерли» відіграв дует форвардів. Ярослав Кадигроб відзначився 23 очками, реалізувавши 7/13 дальніх кидків, Джейон Джеймс – 30 очками, 7 передачами та 6 зібраними відскоками.
Перші п’ять хвилин дебютної чверті минули за домінування «Говерли», потім запоріжці зуміли вирівняти гру, тож у підсумку жодна з команд не отримала відчутної переваги. Зате впродовж наступних десяти хвилин Джейон Джеймс, котрий важкувато входив у гру, але поступово додав, і партнери зуміли перехопити ініціативу й вирватися вперед. Гості, хоч і не надто суттєво, але переважали «Хортицю» в більшості компонентів, що й зіграло свою роль (36-44).
Після великої перерви разом зі зростанням очкового здобутку Джеймса та його партнера й за сумісництвом найкращого снайпера матчу Ярослава Кадигроба зростала й перевага «Говерли». Причому, гості виглядали краще не тільки на периметрі, а й у трисекундній. Третій період, у ході якого «ведмеді» збільшили розрив у рахунку до вісімнадцяти пунктів, ледве не став переломним, однак ривок «Хортиці» повернув запоріжців у гру. Їхні помилки наприкінці чверті дозволили «Говерлі» знову повести +10, але триочкові Олександра Берхіна й Дениса Іванова на початку четвертої десятихвилинки відродили інтригу. Надалі різниця в рахунку трималася на рівні 3-5 очок, а під завісу поєдинку знову зросла до десяти очок.
Джеймсу та Кадигробу в складі «Говерли» найактивніше допомагали Віктор Люльдюрай (16 очок + 12 підбирань), а також Андрій Калашніков (10 очок + 6 підбирань), інформує “Суперліга”.
У турнірній таблиці “Говерла” наразі на четвертому місці.