Грабіжник зривав у жінок золоті ланцюжки на людних вулицях, серед білого дня

Автор: Людмила Баран

24 Jul, 2014 15:16

Поділитись публікацією
Грабіжник зривав у жінок золоті ланцюжки на людних вулицях, серед білого дня

Міліція знайшла 26-річного зловмисника, який цілий місяць нападав на перехожих та зривав золоті ланцюжки.

Нападник обирав собі жертву посеред білого дня, на багатолюдних вулицях Івано-Франківська. Причому це не завжди були тендітні жінки, які не могли дати відсіч чи наздогнати нападника. Пограбованими виявилися франківчанки різного віку. Підходив до них, миттю зривав золоті прикраси і швидко зникав з поля зору потерпілих. Як згодом з’ясувалося, все награбоване якнайшвидше продавав, отримуючи чималі кошти, повідомляє СЗГ УМВС.

«Після отриманих повідомлень про пограбування правоохоронці негайно розпочинали пошуки зухвальця. Вивчаючи покази потерпілих, оперативники дійшли висновку, що до скоєння низки злочинів причетна одна й та ж особа, адже вчинені вони одним і тим самим «почерком». Відпрацьовуючи різноманітні версії, правоохоронці припускали, що це може бути гастролер. Водночас перевіряли місцевих раніше судимих осіб та осіб, схильних до скоєння злочинів та правопорушень, розшукували та опитували можливих свідків подій» – розповідає керівник Івано-Франківського міськвідділу підполковник міліції Віктор Шкутов.

В поле зору оперативників потрапив 26-річний івано-франківець, який в минулому вже мав судимість та притягувався до відповідальності за скоєння подібних злочинів. Припущення правоохоронців підтвердилися, адже потерпілі впізнали свого кривдника.

На сьогодні слідчим відділом Івано-Франківського МВ УМВС розслідується кримінальне провадження за ч.2 с.186 Кримінального кодексу України. Як міру запобіжного заходу для молодика суд обрав тримання під вартою. Тим часом правоохоронці встановлюють, скількох жінок він пограбував за цей час та куди збував награбоване.