“Градієнт чуттєвого”: у Франківську відкрилася виставка акварелей Оксани Радкевич (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Dec, 2020 12:40

“Градієнт чуттєвого”: у Франківську відкрилася виставка акварелей Оксани Радкевич (ФОТО)

23 грудня в галереї Центру сучасного мистецтва відбулося відкриття персональної виставки Оксани Радкевич “Градієнт чуттєвого”.

Читайте також: У Франківську з'явився новий мурал (ФОТО)

Оксана Радкевич – випускниця Львівської національної академії мистецтв, кафедри монументального живопису (клас -А. Максименко). З 2015-го року бере активну участь в різноманітних виставках та проєктах.

Про це інформує “Галку” Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва.

На виставці представлено два живописні проєкти: “Ставки” та “Градієнт чуттєвого”. Перша частина проєкту – це акварельні колажі, створені під час карантину, в яких авторка намагається побороти якісь певні свої кордони, вивільнитись.

До робіт із серії “Градієнт чуттєвого” авторка надає тезу, яка передає основний зміст: “Він обертає пустелю в озеро воднисте, і суху землю – у водні джерела”. (Псалом 107,35)

Ця серія передає максимальну напругу, основою якої є крапля – недоторкана, часом така бажана спраглому, але яка втрачає весь свій зміст, якщо її досягнути.

Це перша виставка художниці в Івано-Франківську. Експозиція триватиме до 19 січня за адресою: Івано- Франківськ, Марійки Підгірянки, 23 (вхід з вулиці Стефаника).

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry