Ґрантові можливості, воркшопи, кінопокази та концерти: франківців запрошують у мобільний павільйон House of Europe (ПРОГРАМА)

Автор: Костинюк Олександр

10 Вер, 2021 10:40

Ґрантові можливості, воркшопи, кінопокази та концерти: франківців запрошують у мобільний павільйон House of Europe (ПРОГРАМА)

 10 вересня програма «Дім Європи» та платформа «Тепле Місто» на площі перед ОДА відкрили мобільний павільйон House of Europe.

На пресконференції з нагоди відкриття франківцям розповіли цілі проєкту та програму на найближчих три тижні, пише «Галка».

«Дім Європи» проведе події, які познайомлять жителів міста та регіону із можливостями та програмами ЄС для культури та креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини, медіа та роботи з молоддю.

«Мобільний павільйон продовжує свою подорож найцікавішими місцями України, відкриваючи нові враження та захоплюючі можливості для українських активістів, художників, професіоналів та молоді. Ми сподіваємось, що його перебування сприятиме яскравій та різноманітній культурній сцені Івано-Франківська», – зазначила секторальна менеджерка у Представництві ЄС в Україні Тетяна Шульга.

Павільйон – це майданчик для подій, у якому щотижня з вівторка по четвер можна буде дізнатися про ґранти й можливості для професійного зростання, які пропонують ЄС та Велика Британія. З п’ятниці по неділю тут відбуватимуться лекції, воркшопи, кінопокази та концерти. Зокрема, подієву програму відкриють о 19:00 виступом гурту «ДахаБраха».

Керівник програми «Дім Європи» Крістіан Дімер каже – для українців існує безліч можливостей, але часто люди думають, що ці можливості не для них.

«Ми хочемо показати людям, що весь перелік можливостей – саме для них. Просто це – виклик, який варто прийняти. Крім презентацій та консультацій наших менеджерів з перших вуст, ми з з нетерпінням чекаємо насиченої програми, змістовних подій, майстер-класів, дискусій та концертів, які пожвавлять культурне життя міста», – додав Крістіан Дімер.

Письменник і керівник платформи «Тепле Місто» Ілларіон Павлюк вважає, що Україна в останні роки дуже стрімко розвивається, намагаючись всотувати останні здобутки європейської спільноти.

«І такі події – чудовий спосіб прискорити цей розвиток. Віримо, що ключ до будь-яких позитивних перетворень в суспільстві саме в тому, що люди активно шукають можливостей таких змін, і тому ми з гордістю підтримали ініціативу House of Europe, яка, зокрема, згуртовує активних та небайдужих», – каже Ілларіон Павлюк.

Ілларіон Павлюк вірить, що з таких подій та активних людей починаються зміни в Україні на краще.

Відповідальна за мобільний павільйон Ольга Кучмагра розповіла, що на конкурсі з-понад 150 заявок з різних міст України, обрали лише чотири, одне з яких – Івано-Франківськ.

«Наш мобільний павільйон – це сучасна архітектурна споруда, вона приваблює. Люди просто приходять сюди, обговорюють якісь теми. Плюс це – майданчик для різноманітних заходів, лекцій, воркшопів. Тут кожен знайде для себе щось цікаве», – каже Ольга Кучмагра.

«Дуже приємно, що з-поміж багатьох міст обрали саме Франківськ. Думаю, цей проєкт додасть нам багато плюсів. Програма дуже насичена та цікава, це буде великим досвідом для людей», – зауважила директорка департаменту культури франківської міськради Надія Загурська.

Перед Івано-Франківськом павільйон уже відвідав Миколаїв та Кам’янець-Подільський.

Вхід на всі події павільйону – вільний. Але деякі заходи потребують попередньої реєстрації.

Програма заходів – за посиланням 

Довідково: House of Europe — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

«Дім Європи» фінансує понад 20 програм — стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії, а також організовує молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.

Тепле Місто — це платформа для ініціатив та синергії між ними. Це інноваційна платформа для створення можливостей та соціальних трансформацій.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...