Гравці «Прикарпаття» на виїзді переграли одного з лідерів чемпіонату

Автор: Дубінець Вікторія

31 Сер, 2017 11:42

В черговому матчі чемпіонату України серед команд 2 ліги групи «А» франківське «Прикарпаття» на виїзді переграло одного з лідерів чемпіонату – стрийську «Скалу».

Вже на 14-й хвилині матчу після подачі зі штрафного від Веприка та помилки воротаря господарів Василь Дербах переправив м’яч у порожні ворота, відкривши лік своїм голам у цьому сезоні. Після голу в гравців «Скали» почали з’являтись моменти. Щоправда, всі старання господарів поля нівелював Вульчин, котрий вже понад 600 хвилин не пропускає у власні ворота.

В другому таймі «Прикарпаття» знову забило швидкий гол. Боришкевич, котрий цей матч розпочинав на лаві для запасних, побачив, що голкіпер «Скали» вийшов надто далеко, приклався ледь не з центру поля і забив гол.

Голи Яневича та Дитка наприкінці матчу встановили остаточний рахунок у грі – 0:4.

Варто зазначити, що подарунок для франківців зробила тернопільська «Нива», котра переграла лідера чемпіонату – «Агробізнес». Тепер відставання від першого місця для нашої команди становить лише 2 пункти, йдеться на сторінці міськвиконкому.