Ґрета Тунберґ передбачила майбутнє в кліпі американського рок-гурту (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

18 Тра, 2020 11:23

Ґрета Тунберґ передбачила майбутнє в кліпі американського рок-гурту (ВІДЕО)

Американський рок-гурт Pearl Jam опублікував кліп на трек Retrograde з Ґретою Тунберґ.

У відео на екологічну тематику — Земля, спустошена через зміну клімату. Режисером став австралієць, лауреат премії «Еммі», Джош Вейклі, пише Inspired.

У кліпі можна впізнати шведську екоактивістку Ґрету Тунберґ, яка показана у роль провидиці. Вона показує  страшні наслідки зміни клімату.

Протягом всього відео Тунберґ спостерігає гігантські хвилі, які накривають світові пам’ятки, зокрема Лондонський міст, Ейфелеву вежу і хмарочоси Мангеттену. Водночас пісня встановлює баланс між відчаєм і рішучістю змінити ситуацію. За словами Вейклі, кліп мав на меті «уявити собі майбутнє, а потім спробувати змінити його».

Також Вейклі додав, що Тунберґ була «єдиною людиною», яку він міг уявити в ролі провидиці, через її непохитну активність в області зміни клімату. З її дозволу Вейклі використовував існуючі відеоролики для створення готового продукту.

«Їй ніколи не доводилося зніматися в кадрі, але вона дала ті емоції, які я шукав. Було дуже приємно побачити в моїй поштовій скриньці лист від неї, в якому вона сказала, що їй це подобається», — сказав Вейклі.

Відео створили у форматі анімації за допомогою технології захоплення руху через карантинні обмеження у пересуванні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...