Громада Підлужжя проголосувала за приєднання до Франківська, – Марцінків (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Aug, 2019 18:48

Громада Підлужжя проголосувала за приєднання до Франківська, – Марцінків (ФОТО)

Селу з Тисменицького району за приєднання до обласного центру пообіцяли різні “бонуси”.

Четвертого серпня на сході села в Підлужжі громада одноголосно проголосувала за приєднання до Франківська. До обговорення долучились майже 250 мешканців.

Процес об`єднання територіальних громад – досить тривалий процес. Потребує кількох сесій міської та сільської ради, а також погодження ОДА. Але цей процес – закономірний в часі реформи.

Мер міста Руслан Марцінків вважає, що об’єднання вигідне громаді міста і села.

“У чому переваги для Підлужжя?! Це, по-перше, соціальні гарантії: школи, лікарні, садки, пільговий проїзд, картка франківця тощо. Все це вже передбачене в угоді про співпрацю. Є у планах допомога з ремонтом доріг, а також спортзали в сільській школі. Хочемо запустити комунальний автобус, як до Черніїва.

Після об’єднання з містом жителі Підлужжя обиратимуть міського голову, депутатів, сільський голова стане членом виконкому. Все це прописано у статуті, який ми розробили раніше. Крім цього, ще буде ухвалена стратегія розвитку села.

Об’єднання Франківська з селами відбувається на взаємовигідних умовах, як рівні з рівними! Далі – тільки спільний шлях розвитку!”, – каже Марцінків.

Раніше “Галка” інформувала, що Марцінків стане мером села Черніїва.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry