Громада заступилася за Манжелея – кричали суддям в обличчя “ганьба” та пішли зривати свято міліції (ВІДЕО+ ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Гру, 2014 16:51

Поділитись публікацією
Громада заступилася за Манжелея – кричали суддям в обличчя “ганьба” та пішли зривати свято міліції (ВІДЕО+ ФОТО)

Одразу по завершенню розгляду справи про поновлення на роботі екс-заступника начальника УМВС в області Ярослава Манжелея, громада не стримала в оцінці дій представників Феміди.

Читайте також: Область отримала нового керівника міліції (ФОТО)

Активісти взялися критикувати рішення колегії суддів, висловлюючи своє обурення їм в очі. Також люди кричали вигуки “Ганьба”. Суддям вдалося сховатися від народної розправи , сховавшись у нарадчій кімнаті.

Кілька десятків громадських активістів одразу з адмінсуду вирушили до обласної філармонії, де відзначають день працівника міліції. Там вони хотіли зі сцени висловити своє обурення позицією обласної міліції, яка погодилася з люстрацією Манжелея.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua

Пікетувальників зустрів заступник начальника УМВС в області пан Воробйов, він пообіцяв що начальник обласної міліції Микола Семенишин зустрінеться з громадою по завершенню урочистостей у приміщенні ОДА.

Як відомо, 18 грудня окружний адмін суд відмовився поновити на посаді екс-заступника начальника УМВС в області Ярослава Манжелея. Його автоматично звільнили з міліції під час першої хвилі люстрації. Саме громадськість опікувалася призначенням Манжелея у керівні органи УМВС влітку цього року.