Громади Прикарпаття вживають заходів для боротьби з парниковим ефектом

Автор: Людмила Баран

07 Лип, 2014 18:03

Поділитись публікацією
Громади Прикарпаття вживають заходів для боротьби з парниковим ефектом

Місцеві ради Богородчанського району впровадили програму  «Енергозбереження вимога часу та природи”.

Одним із шляхів вирішення питань змін клімату та запобігання збільшенню «парникового ефекту» Землі є розробка та впровадження політики скорочення викидів «парникових газів» і впровадження енергозберігаючих заходів.

З цією метою протягом листопада 2013 року по червень 2014 року Молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява» у партнерстві з органами місцевого самоврядування в районі та Богородчанською районною державною адміністрацією реалізувала проект «Енергозбереження вимога часу та природи». Фінансову підтримку на реалізацію проекту надали Національний екологічний центр України, Єврокомісія та AirClim, повідомляє “Наш дім – Манява”.

«13 місцевих рад району дали свою згоду на участь у реалізації проекту. Завдяки отриманій інформації нам вдалося створити інформаційну базу даних споживання енергоносіїв у 2013 році бюджетними закладами на території району. Дана інформація дасть змогу в майбутньому проводити моніторинг та оцінку впровадження енергозберігаючих заходів, які будуть реалізуватися в місцевих громадах», зазначив координатор проекту Микола Скиданюк.

Завдяки реалізації проекту для 12 територіальних громад Богородчанського району  розроблено Програми енергозбереження на 2014 – 2017 роки.

Станом на 30 червня три сільські ради: Грабовецька, Росільнянська та Гутянська затвердили відповідні програми на засіданнях сесій місцевих рад.