Громади Тисменицького і Тлумацького районів зібрали допомогу своїм бійцям в зоні АТО

Автор: Людмила Баран

11 Jul, 2014 13:13

Поділитись публікацією
Громади Тисменицького і Тлумацького районів зібрали допомогу своїм бійцям в зоні АТО

Вони самостійно купували амуніцію, побутові речі та харчі для вихідців зі свого краю, які служать в П’ятому батальйоні територіальної оборони.

Мешканці Тисменицького та Тлумацького районів задля благодійної допомоги прикарпатським військовим, які перебувають в зоні АТО, організували збір коштів, а також сільськогосподарської продукції, засобів гігієни, повідомляє прес-служба ОДА.

Зокрема, у Тисменицькому районі кожна громада, яка має своїх представників у батальйоні територіальної оборони, знайшла можливість придбати необхідні засоби захисту (каски та бронежилети) для своїх земляків. Усього було зібрано 327896 гривень, з яких 119935 грн. надано депутатським корпусом Тисменицької міської ради із коштів, які виділені на виконання депутатських повноважень.

Задля забезпечення бійців камуфльованою формою із районного бюджету за останній місяць виділено 34530 гривень. Також зорганізовано збір та відправку для військової частини 1241, яка є структурним підрозділом Національної гвардії України і дислокується у Івано-Франківську, різноманітної сільськогосподарської продукції загальною тоннажністю понад 1,5 тонн.

Аналогічну роботу проводять і в сусідньому Тлумацькому районі. 10 липня під час наради з міським, селищним та сільськими головами, голова райдержадміністрації Володимир Габурак повідомив, що районною державною адміністрацією проводяться заходи з надання благодійної допомоги для 5-го батальйону територіальної оборони, створеного в Івано-Франківській області, в якому служать чимало вихідців з району.

У даний час організовано закупівлю військової амуніції для солдат та виділено приміщення для волонтерської служби району, яка буде організовувати збір та облік необхідних засобів для учасників антитерористичної операції – продуктів харчування, засобів гігієни, одягу.