Громадські активісти проінспектували франківські маршрутки – від побаченого в шоці (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Apr, 2015 10:20

Поділитись публікацією
Громадські активісти проінспектували франківські маршрутки – від побаченого в шоці (ФОТО)

16 квітня 2015 року активістами ГО “Поступовий гурт франківців” було здійснено моніторинг якості надання послуг з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті м. Івано-Франківська.

Читайте також: Стало відомо ім'я координатора партії Вакарчука в Івано-Франківській області

З метою надання об’єктивної оцінки маршрути для перевірки вибирались за критерієм максимального пасажиропотоку та стратегічних напрямків руху в Івано-Франківську.

Про це “Галці” повідомив голова ГО Сергій Адамович.

Загалом, каже він, оцінювання здійснювалось комплексно за декількома критеріями (див. Таблиця №1).
За результатами моніторингу спостерігається, на жаль, не надто позитивна картина.
Найпроблемнішим питанням залишається дотримання правил санітарії та елементарної чистоти. Так, в жодному з 10 автобусів не було виявлено чистої підлоги салону, а в майже половині пилюка лежала “хорошим” шаром, каже Адамович.
Наступним проблемним питанням є надання доступу у прийнятній формі пасажирам до інформації щодо особи перевізника та законодавства, що регулює пасажирські перевезення ( в 4 з 10 автобусів була відсутня повністю).
Професійні навички водіїв і безпека руху на маршруті також потребують уваги, оскільки випадки зупинок автобусів поза офіційно встановленими місцями є частими і “звичайними речами”. Так, водій автобусу на маршруті №14 (номер автобуса ( АТ 1330 АА) за час руху від зупинки “Золота Нива” на вул. Симоненка до зупинки “Сільпо” на вул. Мазепи умудрився 4 рази зупинятись і здійснювати висадку пасажирів у невстановлених місцях. Більше того, в автобусі ні кутка споживача, ні інформації про перевізника не було, зате пилюка – у великих кількостях.
І окремим питанням виступає реклама та її розміщення по салонах автобусів, наголошує Адамович.
Типова картина – там де має бути розміщена інформація для пасажира, красується рекламна вивіска, або взагалі смайлики і автопілоти.

Відтак активісти вимагають від міської влади належно проінспектувати якість перевезень у Франківську. Сергій Адамович має намір виголосити відповідний депутатський запит вже на найближчій сесії обласної ради.

Теги: