Громадяни повинні зрозуміти, що давати хабар так само незаконно, як і брати його – ДАІшники відмовляють від «грошових винагород»

Автор: Турій Роман

20 Jun, 2014 07:21

Поділитись публікацією
Громадяни повинні зрозуміти, що давати хабар так само незаконно, як і брати його – ДАІшники відмовляють від «грошових винагород»

Працівниками відділу внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області ДВБ МВС України спільно з працівниками ВДАІ з обслуговування Надвірнянського району було виявлено та задокументовано факт надання неправомірної вигоди працівнику ДАІ.

Читайте також: На службу дивитимуться з-за грат: міліція затримала курсантів МВС, які вживали наркотики

В Надвірній працівники ДАІ зупинили автомобіль марки «Мерседес Бенц», який рухався без передніх номерних знаків. Під час складання адміністративного протоколу за порушення ПДР, передбаченого ст.121 ч.6КУпАП водій автівки вирішив уникнути адміністративної відповідальності, запропонувавши та поклавши біля важеля ручного гальма службового автомобіля ДАІ грошову купюру.

З метою процесуального оформлення надання неправомірної вигоди працівнику міліції на місце події прибула слідчо-оперативна група Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській області.

У підсумку на громадянина склали адміністративний протокол за порушення ПДР, а за пропозицію надання неправомірної вигоди відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 КК України, санкції якої передбачають покарання у вигляді штрафу або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

За словами начальника відділу внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області ДВБ МВС України Василя Довганича, профілактичні заходи з виявлення та документування спроб дачі незаконних грошових винагород працівникам ДАІ проводяться з 13 червня як на Прикарпатті, так і по всій Україні.

«Громадяни повинні зрозуміти, що давати хабар так само незаконно, як і брати його, – підсумовує керівник. – Аби позбутися корупції ми повинні усі разом протидіяти їй і починати кожен повинен насамперед із себе».

Теги: